Sevdiğini gizleyen erkek nasıl anlaşılır seviyor mu nasıl anlarım?

• Konbuyu başlatan Ferda.mete
  • Başlangıç tarihi
F

Ferda.mete

Forum Okuru
Sevdiğini gizleyen erkek nasıl anlaşılır seviyor mu nasıl anlarım?

Sevdiğini gizleyen erkek nasıl davranır melek kadınlar kulübü sevdiğini gizleyen erkek nasıl anlaşılır forum'da.​

Kızlar ya ne zamandir ilgilendiğim bir erkek var. Seviyorum sanki o da beni seviyor gibi hissediyorum ama gizliyor söylemiyor. Sevdiğini gizleyen erkek nasıl davranır nasıl anlaşılır? Hem de aynı iş yerinde çalışıyoruz onunla farklı deparmanlardayiz ama asansörde filan denk gelince gözlerini kaçırıyor normal konuşurken filan çekiniyor. Sizce o da bana karşı boş değil midir?

Merhabalar
Aslında karşı tarafın çekingen davranması bu tür karşılıklı ilişkilerde ilişkinin başlamasını engelleyen bir durumdur. Bakışlarını kaçırdığını söylüyorsunuz aslında bu bir mesajdır bence erkekler genelde çekinmezler ama çekinen erkek de az bulunur eğer konuşurken gözlerini kaciriyorsa size karşı boş olmadığının ilk kanıtı olabilir. Ama zamana bırakın derim belki de sizden bir adım bekliyor olabilir ama siz bekleyin şuan tam emin olmadığınız için siz açılmayın. Ayrıca size karşı boş olmadığını şuradan da anlayabilirsiniz. Grup içinde arkadaş arasında sizin de olduğunuz yerde daha fazla sakarlık yapmaya başlıyor ise bu da bir belirti olabilir.

Dilerseniz aşağıdaki linkten de merak ettiğiniz bir konu ya da ilginizi ceken bir konu ise inceleme yapabilirsiniz. "Nişanlım beni seviyor mu bunu gerçekte nasıl anlarım" aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri