Mesajlasırken erkekler nelerden hoşlanır?

• Konbuyu başlatan Sisi066
  • Başlangıç tarihi
S

Sisi066

Forum Okuru
Mesajlasırken erkekler nelerden hoşlanır?

Mesajlasırken erkekler nelerden hoşlanır melek kadınlar kulübü mesajlaşırken erkeğin hoşlandığını anlamak forum'da.​

1 ay önce sınıfımızda bir erkekle sevgili oldum. Ama sanki başkasını kıskandırmak için beraber olmuş gibi hissediyorum sanki sevmeden birlikte olmuş gibi benimle. Mesajlasırken filan sanki kısa kesiyor konuşmalarını ya da uykum var deyip çıkıyor mesajlaşırken erkekler nelerden hoşlanır ben erkek arkadaşımı çok seviyorum çok hoşuma gidiyor kendisi ama aynı şeyi ondan göremiyorum.

Merhabalar
Mesajlasırken erkekler nelerden hoşlanır sorusundan önce çıkmaya başladınız erkek sizden gerçekten hoşlanıyor mu bunu belirlemeniz gerekiyor. Gerçekten dediğiniz gibi ise kıskandırmak için sizinle birlikte oluyorsa zaten size duymayacaktır ve bir belli bir süre sonra da ayrılacaktır bu ilişki kısa sürelidir. Ama severek birlikte olduysa çekingenliği varsa ya da sevgisini aşkını belli edemiyorsa burada sizin bir adım öteye gitmeniz ve onu cesaretlendirmeniz gerekebilir. Mesajlaşırken erkekler nelerden hoşlanır sorusuna ona cesaret verici ve onunla birlikte olduğunuz için mutlu olduğunu sözcükleri söyleyebilirsiniz. Örneğin seninle olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi ya da sen çok güçlü ve kendinden emin bir erkeksin benim için yaptıklarına teşekkür ederim sana güveniyorum her zaman senin yanındayım gibi sözcükler erkekleri cesaretlendirir.

Dilerseniz aşağıdaki linkte benzer bir soru sorulmuştu bu yazımızın linkini aşağıda paylaşıyorum inceleyebilirsiniz. "Mesajlaşırken erkeğin hoşlandığını nereden anlarım"

Geri