Bir erkek nelerden hoşlanır ve nasıl kadınlardan hoşlanır?

N

Nikimyokkkkkk

Forum Okuru
Bir erkek nelerden hoşlanır ve nasıl kadınlardan hoşlanır?

Bir erkek nelerden hoşlanır melek kadınlar kulübü bir erkek nelerden hoşlanır nasıl bağlanır forum'da.​

Arkadaşlar daha önce hiç erkek arkadaşım olmadı. Nasıl davranılır nasıl konuşulur erkeklerle bir ilişki olarak bilmiyorum. Şuan 24 yaşındayım ve bir erkek nelerden hoşlanır acaba? Bir hoşlandığım çocuk var. Bir erkek nelerden hoşlanır neler yapmalıyım ben? Bir erkeğin özellikle hoşlandığım erkeğin yanında nasıl davranmalı ve nasıl giyinmeliyim?

images (2).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yahu kendiniz olun bırakın erkeklerin nelerden hoşlandığını kendiniz olun kendiniz :D Erkek için nefes alın yeter. şakası bir yana kendiniz gibi olun. Hiç bir insan için hele hele erkekler için olduğunuzdan başka bir görünüme ya da davranış şekline lütfen ama lütfen girmeyin. ne iseniz osunuz. sizi sever ise ya da hoşlanır ise böyle bu şekilde hoşlansın. Yoksa daha yaşınız küçük anladığım kadarı ile. " mış gibi görünmek " ileride sizde büyük sıkıntıların çıkmasına yol açar :) Bilmem anlatabildim mi ?

Merhabalar
Erkekler kadınlar kadar ayrıntılı düşünmez aslında istedikleri ve aradıkları bazı şeyler vardır bunları kadınlar yaptığı taktirde erkekleri elde edememenin hiç bir zor tarafı yoktur. Erkekler kadınlardan biraz fazla sevgi ve ilgi talep edebilirler.

"Bir erkek nelerden hoşlanır"​

• Sevgi ve ilgi
  • Güzel onure edici sözcükler
  • Doğal görünüm
  • İltifat duymak
  • Doyumlu bir cinsel hayat
  • Çok dırdır etmeyen kadınlar
  • Yanında çok güvendeyim diyen bir kadın
  • Sürekli çok güçlü bir erkek olduğunu söylenmesi
  • Güzel lezzetli yemekler
Erkekler dediğim gibi ilgiye aşıklar. Kedi gibi yatsın dizinize ve onu sevin isterler. Tüm ilgi onun üzerinde olsun isterler. Onun için bazı erkekler evden ilgi ve alaka göremediği zaman hemen dışarı kayabilir gözü tabii herkes için geçerli değil bu. "Mesajlasırken erkekler nelerden hoşlanır" yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Geri