gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevemezdim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Güneş çoktan gösterdi yüzünü tam tepede. Şimdi nerdesin napıyosun bilmiyorum ama çoktan uyanmış olmalısın.Yüzünü yıkarken şöyle bir bakıp aynaya ismimi hecelediğini hissettim, sol yanım sızladı çünkü…Biz ayrılmadık bu durumda sadece beklemekteyiz, gelecek gün neyi gösterir diye zamana bırakılmış bir sevdayı yaşıyoruz, hasretini çekiyoruz birbirimizin… Acı çekmekten zevk alır oldum…Hüzünler yüzümü sarartmış olsa da kendimi iyi hissediyorum çünkü ben seni özlüyorum…

Seni bu denli özlememiş olsaydım bu kadar sevemezdim…

Hayatta her şey bekleyiş değilmidir doğumdan ölüme kadar…Beklemekte bazen iyi geliyor bana yitirdiğimi sandığım umutlarımın aslında kırıntılarını taşıdığımı anlıyorum…Umutla bekliyorum döneceğin günü…Tek korkum ya geç kalırsan…

Sonra birlikte çektirdiğimiz fotoğraflara bakıyorum,kelepçelenmiş ellerimiz biz ayrılmayız dercesine…Zaten biz ayrılmadık ki sadece bu bizim yalanımız…

Seni bu kadar özlememiş olsaydım bakamazdım o fotoğraflara ve bu kadar sevemezdim…

Bazen çok zor geliyor sensizlik… Sonra diyorum ki yaşamasaydım öğrenemezdim, bilemezdim, anlayamazdım…

Seni bu kadar özlememiş olsaydım bu kadar sevemezdim…

Sevemezdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Sevemez Kimse Seni

Muazzez Ersoy - Sevemez Kimse Seni

sevemez kimse seni nota sevemez kimse seni notaları muazersoy Sevemez kimse seni Benim sevdiğim kadar Sevgilim sen olmasan Yaşamak neye yarar Hergün seni düşünür Heran seni yaşarım Seni sevmekden değil Kaybetmekden korkarım Birgün beni unutur Başkalarına bakma Birazcık sevgin varsa Beni yalnız bırakma Hergün seni düşünür Heran seni yaşarım Seni sevmekden değil Kaybetmekden korkarım...
  2. Ölünce Sevemezsem Seni

Ölünce Sevemezsem Seni

Toprağından dönsün yüzüm Ölünce sevemezsem seni Ka n ağlasın iki gözüm Ölünce sevemezsem Hak rahmetin görmeyim Gonca gülün dermeyim Muradıma ermeyim Ölünce sevemezsem seni Ben bu yerde ölsemde Ay yüzlüm yineelde Muhtaç olayım namerde Ölünce sevemezsem seni Yaşamak yıldızlarda Seninle olmak istiyorum Sevişmek hüner değil Yanında kalmak istiyorum...
  3. Ölünce Sevemezsem Seni - Ayna

Ölünce Sevemezsem Seni - Ayna

ölünce sevemezsem notaları ölünce sevemezsem seni notaları nota seni solo Am Dm Topragindan dönsün yüzüm Dm C Ölünce sevemezsem seni C G Kan aglasin iki gözüm G Am Ölünce sevemezsem seni G Am Ölünce sevemezsem seni Am Dm Hak rahmetin görmeyim Dm C Gonca gülün dermeyim C G Muradima ermeyim G Am Ölünce sevemezsem seni G Am Ölünce sevemezsem seni ( Am Dm ( Yasamak yildizlarda ( G Am ( Seninle...
  4. tembeller sevemez

tembeller sevemez

Sevmek tembellerin iş değildir.Sevmek gayret göstermektir...Sevmek çalışmaktır..Sevgi adına çalışmak:) Sevmenin olmazsa olmazlarından biri de dikkat kesilmektir. Sevdiğinize dikkat kesilmek. Birisini sevip sevmediğiniz ya da sevilip sevilmediğinizi ölçmek için terazidir dikkat kesilmek. Eşlerle, ergenlerle, çocuklarla, yaşlılarla çalışırken hep geçer konuşma içinde? Seviyor musun?...
  5. *Sen yürekten sevemezsin

*Sen yürekten sevemezsin

yürekten sevemezsin yürekten nickler sen kimseyi sevemezsin Harika nicklerr... - Ben sıradan bi insanımm Ama Ön sıradan ~ Nasıl geçer bilmem Üstümdekisen lekeleri Ruhum ölmüş ; bedenim nefes alsa ne çare ! ~ Kimseyi yolundan döndürecek gücüm yok artkk Dayanıksızım Oldugun yerde kal H0şÇaKaL * Sen yürekten sevemezsin ~ Gitme asla sana demem burda kal vazgectim artık senden .....

Sayfayı Paylaş