gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sevgili Kitabı (Online)

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

sevgili kitabı sevgili, kitabı, kitabi.com, kitabım, kitab, kitabı hazırla, hakkında herşey burada meleklerim.

Sevgilinize ona olan aşkınızı anlatan bir kitap hazırlamak ve ömür boyu hatırlanmak istemez misiniz meleklerim? Kim istemez ki . Şahsen ben isterim . Biraz inceledim de gerçekten çok şirin şeyler çıkmış ortaya. Belki de sevgilinize sevgililer gününde vermek için güzel bir hediye bile oluşturabilirsiniz ya da doğum günü hediyesi. Ya da sadece amacınız onu ne kadar sevdiğinizi anlatmak da olabilir.

Bunun için yapmanız gereken BURAYA tıklayarak kendi kitabınızı oluşturmak sadece. Size ve sevgilinize ömür boyu mutluluklar dilerim .:)

solenzara bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhteşem birşey bu:) Kesinlikle deniyeceğim, en müsait anımda :)
    Paylaşımın için tşkler Hayal'im :kiss:

HaYaL bunu beğendi.
Sevgili Kitabı (Online) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kitap

kitap

Kitap Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, aydınlık kafaya, bilgi ve hikmete; Sayfaları açık kitap yaygın habere, kapalı kitap gizli habere, Kimin elinde görülürse görülsün, kitap sevinçli habere ve güzel gelişmelere, Elinde dürülü bir kitap görülmesi vefat etmeye, Sağ elde yahut sağ tarafta...
  2. Sevgili  Uğur Babat ' ın Aşksızım adlı kitabından güzel bir bölüm...

Sevgili Uğur Babat ' ın Aşksızım adlı kitabından güzel bir bölüm...

uğur babat uğur babat aşksızım yazıları şiirleri aşksizim Sevgili Uğur Babat ' ın Aşksızım adlı kitabından güzel bir bölüm... SENİ YAZMAK İSTEDİM Seni yazmak istedim bugün. YAZAMADIM. Kalemi elime alınca kelimeler gözümden düşmeye başladı birden. Şuram düğümlendi sanki… Kalemi tutan elimle gözlerimden fotoğrafına düşen kelimeleri silmeye başladım. Erkektim ya yine kimse görmedi...
  3. Online Tarot

Online Tarot

online tarot Meleklerim sizler için üyelik dahi istemeden online tarot bakan bir site buldum.:)Bakın bakalım beğenecek misiniz? Handanımız kadar bakamıyor tabi ama eğlencelik işte. FALCI.COM
  4. online oyun

online oyun

iyi bir online oyun önerebilirmisiniz acaba aciilllll :D

Sayfayı Paylaş