gebe
?

Ayrılmalı mıyım?

1. Evet

oy sayısı 1
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Mekansız41

Mekansız41 Forum Okuru

Sevgili miyiz sizce ?

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Mekansız41 tarafından paylaşıldı.

Kız arkadaşımla yaklaşık 15 aydır birlikteyiz ve ben hala aşıkmıyım seviyormuyum bilmiyorum bu süre içinde 3 kere tatile çıktık ve toplamda 12-13 kere anca buluşabildik ayrı ayrı şehirlerde oturuyoruz birbirimize karşı sorumluluklarımız var ancak birbirimizden sogukluğumuzda var yan yanayken aynı evdeyken problem yok herşey güzel ama uzaktayken sanki ikimizde başkalarını arıyoruz bana dert ortağı olabilecek arkadaslar varmı ne yapmam gerekiyor sizce ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Bu durumu bizlerle paylaşmaya yeltenmeniz aslında aradığınız sorunun cevabını veriyor.Sevdiğinizden bile emin değilsiniz ki buda Bir şeylerin bittiği gösteriyor.Kız arkadaşınızı daha fazla ümitlendirmeden ilişkinizi noktalamanızı öneriyorum.

elifongeren bunu beğendi.
  3. SerPil_yeşil

SerPil_yeşil Forum Okuru

Bu durumda kesinlikle ilişki bitmeli .Çünkü senin için hisler bitmiş. Eğer gerçekten çok sevseydin, mesafeler engel olmazdı, sevebilirdin her şeye rağmen. Budurumda karşıyı da üzmeden ayrılmak ve bir daha tam anlamıyla hislerindne emin olmadan bu işlere girişmemek gerkeir. Zira karşı taraf gerçekten seviyor deer veriyor olabilir.

4. elifongeren

elifongeren Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Hislerin bitmiş :(( Bu ilişkinin daha da uzaması sana ve ona çok daha büyük zararlar verecektir..

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. gizemdemir

gizemdemir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu ilişki çoktan bitmiş bence daha fazla uzatmanın ve zaman kaybetmenin alemi yok ikinize de yazık

Sevgili miyiz sizce ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test:İdeal Sevgili misiniz?

Test:İdeal Sevgili misiniz?

sevgili testi ideal eş testi sevgili testleri sevgiliyle uyum uyum Erkekler elde edilmesi çok zor ve çok kolay kızlarla birlikte olmayı sevmezler. Siz bu bakımdan dengede misiniz?. 1- Bir ilişki rehberi yazdığınızı düşünün. İlk ve ikinci buluşma için nasıl tavsiyelerde bulunursunuz? a- Her iki taraf için de yeni bir deneyim seçmelerini önerirsiniz. b- Pizza ve bira olsa bile, erkeğin...
  2. Sevgiliniz Sizde Ne Buluyor?

Sevgiliniz Sizde Ne Buluyor?

Haddinden fazla âşık olunca saçma sorular sorarız: Yahu bu kadın/adam ne buluyor bende? Onun gibi biri benimle ne yapıyor? Oysa belki de o sizi “prenses peri sanıyor” :) Aşk büyütecine mi kaptırdınız kendinizi? Sevgiliniz sizde ne mi buluyor? Sorularımız ilişkinizdeki ufak ayrıntıları gözden geçirmenizi gerektiriyor. Sizi neden istediğini öğrenmeye hazırsanız başlayın. Dikkat: Test...
  3. Zor Bir Sevgili misiniz?

Zor Bir Sevgili misiniz?

Zor Bir Sevgili misiniz? Erkeklerin gizemli ve zor kadınların peşinden kostaklan aşikâr. Peki nasıl bir sevgilisiniz? Testimizi çözüp sonucu öğrenin Zor Bir Sevgili misiniz? bnm sonucum :) Test Sonucu : Seksi ve Cesur Sevgili Kesin bir Cosmo okurusunuz çünkü erkekleri baştan çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz, ilişkinizde alıcı olduğunuz gibi, verici olmaya da özen gösterirsiniz. Her şeyi...
  4. sevgiliniz sizi ihmal mi ediyor ?

sevgiliniz sizi ihmal mi ediyor ?

ihmal mesajları sevgiliniz mesaj atmıyorsa Gün gelir sevgilinizle o kadar çok mesajlaşmak istersiniz ki böyle art arda o atsın siz atın. Güzel sözler cümleler kurulsun istersiniz. Mutlu anlar yaşamak, ondan hoş sözleri hissetmek.. Ama siz mesaj atarsınız atarsınız cevap gelmez. Bekle cevap yok. Dur cevap yok. Nereden biliyorum aman hiç başıma gelmedi fakat şöyle ki; bir kız arkadaşım var ve bu...

Sayfayı Paylaş