gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sevgililer Gününde Ev Dekorasyonunuzda Değişiklikler Yapın!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sevgililer günü dekorasyonu, sevgililer gününde ev dekorasyonu, sevgililer günü için öneriler
    Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Gününne 3 gün kaldı. Muhtemelen seçmiş olduğun hediyenin yanında (eğer hediye seçmediyseniz 2014 Sevgililer Günü Hediye Önerileri konumuzu tıklayabilir, fikir alabilirsiniz) evinizde de bazı değişiklikler uygulamanız harika bir fikir olabilir. Kutlamanızı ister evinizde ister dışarda yapın, o gecenin çok daha özel olması açısından evinizde yapacağınız ufak tefek değişiklikler gecenize renk katacaktır. Peki bunun için neler yapabilirsiniz?...

sevgililer-günü-ev-dekorasyonu.jpg

Sevgililer Gününde Ev Dekorasyonunuzda Değişiklikler Yapın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banyonuzda değişiklik yapın

Banyonuzda değişiklik yapın

Bazı değişiklerle banyonuzu hem daha kullanışle hem de daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. Banyonuzda değişiklik yapmayı düşünüyorsanız onu komple değiştirmenize gerek yok. Sadece vitrifiyeleri ya da dolaplarınızı yenileyerek de farklılık yaratabilirsiniz. Hatta bazen tek bir armatür bile banyonun gözünüze farklı görünmesini sağlayabilir. Eski banyonuzdan sıkıldınız ancak çok fazla...
  2. Sevgililer gününe özel çalışmalarım..

Sevgililer gününe özel çalışmalarım..

Bayanlar inanırmısınız sabahtan beri sevgililer günü için bir taslak hazırlıyorum yarınki restaurant menülerinde kullanılacak .. Okadar çok yaptım ki tam 29 adet :D içlerinden beğendıklerımı sizler de paylaşmak istedim .. Fakat menü olarak deilde kullandığım resimleri :D
  3. Sevgililer Gününe özel ev dekorasyon

Sevgililer Gününe özel ev dekorasyon

sevgililer gününe hazırlık sevgililer günü evleri Merhaba Sevgili Melek'ler, Sevgillier Günü için çok az bir zaman kaldı hatta saatler kaldı. Biz de yarın için yani Sevgililer Günü için sizlere ev hazırlık önerilerinde bulunuyoruz. Kısacası şöylede diyebiliriz; Sevgililer günü evleri için öneriler:) İşte sizlere ilham verecek dekorasyon modelleri 2012 Sevgililer Günü Ev Dekorasyonu
  4. sevgililer gününde kimler yalnız?

sevgililer gününde kimler yalnız?

selam 14 şubat sevgililer gününde esvgilisi olmayıpta bugünü yalnız geçirecek kimler var benim gibi? İnsanlar çarşı pazar alışveriş yapıyor hediyeler alıyorlar ama benim ne hediye alacak nede benim alacağım bir sevgilim yok o yüzden nefret ediyorum esvgililer gününden Benimle aynı durumu yaşayan kimler var bakalım

Sayfayı Paylaş