gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgilimle ilk yıl dönümü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ilk yıl dönümüz 48 gün sonra.ben öğrenciyim çok pahalı seyler alamam oda istemez zaten.ama küçük değişik tatlı süprizler yapmak istyrum.bana yardımcı olur musunuz kütfen

sevgilimle ilk yıl dönümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Dön Sevgilim

Müslüm Gürses - Dön Sevgilim

Dön sevgilim dön Ayrılığına dayanmaz kalbim Bu hasret bu çile zaten bir ölüm Bir de bu ayrılığa yok tahammülüm Sen ümit ışığım Hayat verensin Bu halde bırakıp Nasıl gidersin Çok sevdi çok Elinde değil garip gönlümün Bilsemki olacak senden ölümüm Çekinmem canımı sana veririm __________________
  2. Emrah - Dön Sevgilim

Emrah - Dön Sevgilim

DÖn Sevgilim DÖn Ayriligina Dayanmaz Kalbim Bu Hasret Bu Cile Zaten Bir ÖlÜm Bir De Bu Ayriliga Yok TahamÜlÜm Sen Ümit Isigim Hayat Verensin Bu Halde Birakip Nasil Gidersin Cok Sevdi Cok Elinde Degil Garip GÖnlÜmÜn Bilsemki Olacak Senden ÖlÜmÜm Cekinmem Canimi Sana Veririm
  3. Ey Sevgili Geri Dön Boynumu Bükük Bırakma

Ey Sevgili Geri Dön Boynumu Bükük Bırakma

Uzun zamandır hasret kaldıM yüzüne ..Muhtacım inan senin tek bi sözüne.. O kadaR özlediM ki Seni .. Sesini kokunu ellerini sıcaklığını Dünyayı kendisinde toplamış deniz mavisi gözlerini .. Sen gittikteN sonra muhtaç kaldım ellerine .. gözlerine .. Sesine .. Bir tek sözüne .. Öyle isterdiM ki sana olan sensizliğimi senin kollarında gidermeyi .. Öyle isterdim ki Tek bir sözü senin ağzından...
  4. ÖZZLEMM   evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun

ÖZZLEMM evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun

her gününüz birbirinizi sevip, sayarak sevgi dolu geçsin aşk dolu nice senelere Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen...
  5. evlilik yıl dönümüz kutlu olsun edalıgelinim...

evlilik yıl dönümüz kutlu olsun edalıgelinim...

canım arkadaşım evlilik yıl dönümüz kutlu olsun...eşinle oğlunla nice mutlu yıllara huzurlu,sağlıklı , mutlu günleriniz olsun hep canım...

Sayfayı Paylaş