Sevgilinize İstediğinizi Yaptırabilirsiniz

Konu, 'Kadınlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye  erkeğe istediğini yaptırma erkeklere istediğini yaptırmanın yolları erkeklere yaptırma yolları sevgiliye yaptırmak
  Bazı bayanlar partnerlerinin istediklerini yapmamasından şikayetçidir...Fakat kızlar biraz pozitif yaklaşımla erkek arkadaşınıza istediğinizi yaptırabilirsiniz...Denemekte yarar var ne dersiniz :tik:


  Ailenizle tanışması
  Ciddi bir ilişki yaşıyorsanız sevgliniz ailenizle tanışma konusunda gerilim yaratmayacaktır. Annenizin eğlenceli yönleri veya babanızın siyasal görüşleri gibi noktaları ona anlatarak hazırlayın. Boşuna gerilmeyin çünkü gecenin sonunda anneniz ve babanız buzları eritmiş olacak.

  Yatakta mutlu olun
  Sevgilinizle yakınlaştığınız anlarda çoğu zaman geriliyor ve ondan kontrollü hareket etmesini istiyor olabilirsiniz. Kendinize özen gösterin ama fiziksel kaygılarınızın aranızda huzursuzluk yaratmaması için sevgilinizin yanında her zaman rahat davranın.

  Daha fazla araması
  Sizi daha sık aramasını istiyorsanız bu konuda biraz çaba sarf etmelisiniz. Erkekler telefonu biz kadınlardan farklı olarak sohbet etmek için değil çoğunlukla bilgi aktarmak için kullanırlar. İşte bu yüzden iki erkek on saniye içinde gereken bilgiyi paylaşıp telefonu kapatabilir.
  Birkaç öneri: Bir erkekle yeni bir ilişkiye başlama aşamasındayken onu çok fazla arayıp SMS göndermeyin. Eğer sizi gün içinde yeteri kadar aramadığını düşünüyorsanız ilk olarak bu konuda söylenmeyi bırakın. Sizi her aradığında onu övün ve hiç bir şekilde sizi aramasıyla ilgili konuşmayın. Örneğin "Beni aradığında çok mutlu oluyorum. Günüm daha güzel geçiyor" demeyi ya da buna benzer mesajlar vermeyi deneyin.
  Playstation'ı kapatması
  Başbaşa kalmayı hayal ettiğinizde odasına kapanması ya da bütün bir Cumartesi gününü Playstation oynarak geçirmek istemesi canınızı sıkıyor olabilir. Her kadının bu tür durumlarda uyguladığı farklı yöntemler vardır. Onu kendi dünyasından koparmak istediğinizde küçük flört oyunlarından yardım alabilirsiniz. Monotonluğu kırmak yakınlaşmanızı sağlayacaktır. Ancak elbette istediklerinizi yaptırmak için her seferinde aynı yöntemi kullanmayın!

  Yatakta yenilikçi olması
  Eğer **** hayatınızın monotonlaşmaya başladıysa sevgilinizin düşüncelerinizi okuyacağını beklemek hata olur. Birlikte heyecanınızı yükseltecek bir film izleyebilir ilgisini çekecek bir iç çamaşırı satın alabilir görünümünüzde bazı değişiklikler yapabilir ya da beklemediği bir anda onu öpmeyi deneyebilirsiniz. Erkekler genellikle ilişki başladıktan bir süre sonra sevgililerini ailelerinden biri gibi görme eğilimindedirler bu da heyecan katsayılarının biz kadınlardan daha kısa sürede düşmesine neden olabilir.

  Sizi sevdiğini söylemesi
  İlişkinin başında ne istediğinize çok dikkat edin çünkü daha ilk geceden sizi sevdiğini söyleyen bir erkek sizinle sadece yatağa girmek istiyor olabilir. Gün içinde size beş dakikada bir ilan-ı aşk eden tipler de tehlikeli olabilir! Eğer bir erkeğin içtenlikle sizi sevdiğini söylemesini istiyorsanız bunun için emek harcamanız gerektiğini unutmayın. Erkekler o iki sihirli sözcüğü ciddi sorumluluklar getireceği kaygısıyla mecbur kalmadıkça kullanmazlar.
  En önemlisi duygusal anlar yaratmak ve yaşamak konusunda sürekli beklenti içinde olmak yerine sevginizi ona sizin belli etmeyi denemeniz. Sabırlı olmanız ve kartlarınızı masanın üstüne açıkça koymanız gerekir. Ona duygularını kelimelere dökmemesini anlayışla karşıladığınızı söyleyin. Erkeklerin neden böyle davranmayı tercih ettiklerini anladığınızı ama sizin de kadın olduğunuzu ve zaman zaman bunu duymanın kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacağını da ekleyebilirsiniz. Sizin dürüstlüğünüze ve ona baskı yapmamanıza saygı duyacaktır. Ancak sizi sevdiğini kabul etse bile duygusal davranmaktan korkararak bunu size açıkça söylemekten
  kaçınabileceğini unutmayın.
  Sevgilinizi olduğu gibi kabul ettiğinizi söylediğinizde aranızda bu konu nedeniyle oluşan gerilimin yumuşayacağını göreceksiniz.
  Onu fazla zorlarsanız erkek arkadaşınız korkup sıkıştığı kapandan kaçmaya çalışabilir. Bu konuda tartıştığınız bir gecenin ertesinde cep telefonunuza ayrılmak istediğini belirten bir SMS gelmesi an meselesidir.
  İkinci ve kulağa daha güzel gelen seçenek kendisinden ne istediğinizi anlaması ve bir süre sonra duygularını size açması olabilir.
  Üçüncü ve bizce en sevimsiz görünen olasılık ise size bu konudaki tavrını asla değiştirmeyeceğini söylemesi olabilir. Eğer bu konu sizin için hayati önem taşıyorsa ilişkinizi gözden geçirmenizi öneririz.

  Evlenme teklif etmesi
  Kadın ve erkeğin evlilik konusundaki motivasyonları farklı kaynaklardan beslenir. Kadın olaya duygusal bakarken erkek genellikle mantığıyla hareket etmeyi seçer. Uzun süredir birliktesiniz ve artık ilişkinizin boyut değiştirmesini bekliyorsunuz. Onunla açık açık konuşup "Şu tarihe kadar bana evlenme teklif etmezsen senden ayrılırım" diyebilirsiniz. İyi planlanmış bir harekette kadın her türlü taktiği denemelidir. Bunun sonucunda erkek en değerli varlığını kaybediyormuş gibi hissedebilir veya hayatın anlamının sadece sizinle beraber olmak olmadığını anlayıp ayrılma yolunu seçebilir. Ama en azından beklemeye ve acı çekmeye son vermiş olursunuz. Uzun yolu seçtiğinizde sabırlı olmalısınız. Sevgilinizle ortak geleceğinizle ilgili derin sohbetler yapmanız gerekir. Böylece ne istediğinizi ve beklentilerinizi karşılayıp karşılayamayacağını düşünecek fırsatı olur.

  Sizden ayrılması
  Ayrılmanız gerektiğini düşünüyor ve bu cesareti kendinizde bulamıyorsanız önerilerimizi uygulayarak ayrılık konusunda ilk adımı atmasını sağlayabilirsiniz.
  Arkadaşlarından uzaklaşın.
  **** yapma konusunda isteksiz olun.
  Uyumak istediği zamanlarda ciddi bir tartışma çıkarın.
  Vejetaryen olun.
  Tulum giymeye başlayın.
  Sifonu çekmeyi unutun.
  Sizinle vakit geçirmek için erkek arkadaşlarıyla buluşmayı iptal etmesini her zaman beklemeyin. Doğru bir erkek arkadaşları sosyal hayatı ve sevgilisine ayırdığı zamanı dengelemeyi her zaman bilir.Sizinle başbaşa olmakatan kaçıyor ve arkadaşlarıyla plan yapıyorsa bu konuda ona baskı yapmanız genellikle işe yaramaz. Bazı şeyleri bir süre için istemeye başlasa bile eninde sonunda kendisini biraz rahat bırakmanızı isteyecektir.

  Eşyalarınızı izinsiz alması
  Şarjınızı ya da bilgisayarınızı size sormadan bir arkadaşına verebilir. İşleriniz aksar ve sinirlenmeniz de işe yaramaz. Bu sorun yıllardır çözülemez.
  Daha iyi giyinmesi
  Daha çekici olması için ona yardım edebilirsiniz. İlk şart yönlendirmeyi ona hissettirmeden yapmak. Yavaş yavaş ve yumuşak dokunuşlarla yapmanın yolları;
  * Klasik giyinmesi için doğum günü ve yıl dönümlerini bahane edin.
  * En çok giydiği jean veya bir ayakkabısını başka bir şeyle değiştirmek konusunda dikkatli olun ve mutlaka fikrini alın.
  * Bir mağazada ona çok yakışacak gömlek bluz pantolon gördüğünüzü ona söyleyin. Bahsettiğiniz gömlek bluz pantolonu onun satın almasını sağlayın ve yanında başka bir şeyler aldırın.

  Bunları yapmayın;
  * Ona açık açık çok kötü giyindiğini sakın söylemeyin.
  * En sevdiği tişörtü pantolonu ya da sol sol giydiği rengi hiç sevmediğinizi kesinlikle söylemeyin.
  * Durup dururken ona tarzını yansıtmayan kıyafetler almayı sakın düşünmeyin.
  * Kendi dolabınızdan seçtiğiniz bir şeyi (uniseks olsa bile) giymesi konusunda onu zorlamayın.


   
Sevgilinize İstediğinizi Yaptırabilirsiniz konusuna benzer içeriklerimiz
 1. sevgilinize çiçek toplayın

  http://www.oyunkabini.com/veri/romeo.swf
 2. çeşitli Arka Planların üzerine Istediğinizi Yazabiliyorsunuz

  yazın istediğinizi sevginizimi nickinizimi yazacaksınız hadi bakalım BURDAN:Foontje - Alles voor je Foontje
 3. istediğinizi yapmayan eşinizi nasıl yola getirirsiniz?

  erkeğe istediğini yaptırma kocaya istediğini yaptırmak erkeklere yaptırmanın yolları erkeklere yaptırma yolları bir erkeğe yaptırmanın Hadi bakalım taktikleri alalım:):cah:
 4. Şekil ve renkleri beğenerek istediğinizi yazın

  işte Link : Buradan buyrun Örnek :
 5. istediğinizi yazın size söylesin(:

  Oddcast TTS Demo Türkçe karakterler kullanmayın.
 6. Sevgilinize Giden Yol

  1.Erkek arkadaşınızın evine doğru gidiyorsunuz. Eve ulaşmanın iki yolu var. Bir tanesi dogrudan eve götürüyor, hızlı ama çok sıkıcı bir yol. Diğer yol ise daha uzunca fakat etrafta görülecek ilginç dükkanlar, güzel bir manzara ve renkli insanlar var. Sevgilinize gitmek için hangi yolu seçerdiniz? 2.Yolda 2 gül bahçesine rastladınız. Bir tanesi kırmızı güllerden diğeri beyaz güllerden oluşmuş....
 7. Siz İstediğinizi Yazın O Kalbin Üstüne İşlesin Avatarınız Yapın..!!

  Evet arkadaşlar vereceğim linki tıklayın istediğinizi yazın o kalbin üzerine işlesin sizde msnde veya istediğiniz yerde avatarınız olarak kulanın..:yahoo: TIKLA YAP !!!!!!!
 8. sevgilinize çekebilceğiniz bi mesaj =)

  Seviyorum Your Eyes Because Onlar Very Nice Bir Kerecik Look at Me Ondan Sonra Forget Me If You Bana Gelmezsen My Darling Demezsen World Olur Bana Kör Kuyu But Yinede I Love You Türkçesi seviyorum qöslerini çünkü onlar çok qüsel bir kerecik bak bana sonra unut beni eğer bana qelmezsen sevgilim demezsen kör kuyu olur dünyam ama yinede seni severim
 9. Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

  Sevgilime Ne Hediye Alabilirim Sevgilime Yeni Hediye Seçenekleri Doğum günleri, bayramlar, yılbaşları ya da sevgililer günü geldiğinde bir hediye telaşıdır başlar melekler :) Hediye seçimi zordur. Bir de bu hediye ritüelinin her sene olması, insanı bir zaman sonra ne alacağım stresine sokmaya başlar. Hazır sevgililer günü de geliyorken, biz de sizlere eşiniz ya da sevdiğinize alabileceğiniz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. bir erkege istedigini nasil yaptirabilirsin

  ,
 2. sevgilime istediklerimi nasıl yaptırabilirim

  ,
 3. sevgiliye istediğini yaptırmak

  ,
 4. erkeklere istedigini yaptırmanın yolları,
 5. Sevgililer gününde sevgilinize istediğiniz şeyi nasıl aldırırsınız,
 6. sevgılime nasıl her dedigimi yaptıra bilirim ,
 7. erkeğe istediklerinizi nasıl yaptırırsınız,
 8. bir kiz sevgilisine nasil istedigini yaptirir,
 9. ERKEK ARKADASIMA NASIL EV ALDIRIRIM,
 10. bir erkege dedigini yaptirmanin yollari