gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Sevgiliye Hediye En Özel Hediyeler

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Hediyeleşmenin yüreklere açtığı derinliğin herkes farkına varabilseydi emin olun her gün özel gün olurdu.. Bu hediye seçenekleri sayesinde sevgilinize en sıradışı şemsiyeyi vermeye hazır olun! Sevgilinize sunacağınız bu şemsiyeleri gören herkes çok kıskanacak. Yağmuru seven aşıkların farklı şemsiye modelleriyle bu atmosferi yaşamalarının mutluluğu oldukça keyif verici olacak! Bu şemsiye modellerini inceleyelim.. Aşıkların Vazgeçilmez Seçenekleri

* *

Sevgilinize gökyüzünü sunmaya ne dersiniz? Gökyüzü manzaralı bu şemsiye sayesinde yağmurlu günlerde bile masmavi bir gökyüzünün altında olmanın mutluluğunu yaşayın!

En ilginç tasarımlarıyla göz dolduran bu şemsiyeler en unutulmaz modayı yaratmaya geliyor. İlginç hediye seçenekleri arasında bulunan bu şemsiyelere herkes sahip olmak isteyecek..!

Yağmuru izleyebileceğiniz ön kısmı açık olan bu şemsiyeler herkesin favorisi olacak.. En çok beğeni toplayan bu şemsiyeyi sevgilinizde çok beğenecek!

Sevgiliye hediye olarak sunulabilecek en özel şemsiye karşınızda! Bu şemsiye seçeneği herkesin çok hoşuna gidiyor.. Siz de sevgilinize en güzel hediyeyi sunmak istiyorsanız bu seçenek tam size göre!

Sevgilinizin daha önce sahip olmadığı bu ilginç şemsiye sayesinde yılın en ilginç hediyesini sunmaya hazır olun! Bu hediye seçeneği görenleri şaşkına çeviriyor.

Hediye olarak sunabileceğiniz bu güneşlik şemsiye görenleri şaşkına çeviriyor.. Sevgilinize sunabileceğiniz en işe yarar hediye seçeneği! *

2. İLaydaAltınel

İLaydaAltınel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlginç. :D

Sevgiliye Hediye En Özel Hediyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ..En Özele; Sevgiliye..

..En Özele; Sevgiliye..

Bana SUSACAK kadar BEN , KONUŞACAK kadar SEN lazım !.. Kayıpsın bana,benli herşeye,belki de en başta kendine ? Hiçkimse sevdama senin kadar yakışmadı; ve sevdam hiç kimseyi senin kadar yaşatmadı Şimdi YaĞMuR olsan,yağsan üzerime.. Islatsan beni,sırılsıklam etsen,sonra DoKuNSan.. Dokunduğun her yer yaksa TeNiMi,sıcaklığınla kurutsan! Baksan yüzüme gözlerini hiç ayırmadan,ErİsEn...
  2. Sevgililer gününe özel hediye

Sevgililer gününe özel hediye

sevgililer gününe özel hediyeler sevgililer günü özel hediyeleri günü hediyeler Malum 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor. "Sevgilime ne almalıyım, eşime ne almalıyım" diyenler, So CHIC mağazalarının 2 ila 14 şubat arası her 100 TL'lik alışverişe 20 TL'lik hediye alternatifleri sunuyor. Böylelikle hem hediye alternetifinizi sağlamış oluyor, hemde maddi imkanlarınızda katkıda...
  3. Sevgililer gününe özel hediyeler..

Sevgililer gününe özel hediyeler..

sevgililer sevgililer gününe özel hediyeler sevgılıler gunune ozel hedıyeler günü özel resimler gününe resimler Aşk,sevgi telaffuzu bile gönlümüzde titremeye yetiyor değil mi?Sevgili melekler yaklaşan 14Şubat Sevgililer Günü için bir şeyler planladınız mı?İşte benim önerilerim; Bu tişörtler orjinal olabilir seçim sizin ..:D Ya da; Bana soracak olursanız öncelikle böyle bir sofra...
  4. Sevgililer gününe özel aşk tadında hediyeler

Sevgililer gününe özel aşk tadında hediyeler

14 şubat sevgililer gününe ramak kaldı Melek'lerim :) Bir çoğumuzu hediye telaşı sardığı şu günlerde, size Sephora mağazalarının sevgililer gününe özel aşk tadında ki hediye alternatiflerinden bahsetmek istiyoruz bu yazımızda. Sephora mağazalarında 7 - 15 Şubat tarihleri arasında yapılan her parfüm alışverişine, Sephora markalı ürünlerden “aşk öpücüğü” tadında hediyeler veriliyor....
  5. Sevgililer gününe özel 40 hediye önerisi

Sevgililer gününe özel 40 hediye önerisi

sevgililer gününde sevgilime ne hediye alsam,14 şubat sevgililer gününe özel hediyeler,sevgililer gününde ne hediye alabilirim,sevgililer gününe özel değişik hediye önerileri 1-Romantik mum yolu Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma...

Sayfayı Paylaş