sevgiliye sevgi sözleri -aşk msjları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sevgiliye msj sevgiliye sevgi sözleri hasta mesaj mesajlar 2009 hasta olan mesaj » Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım.
    » Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.
    » Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.
    » Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.
    » Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.
    » Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin
    » Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.
    » Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.
    » Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.
    » Kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür. » Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!
    » Gerçek sevgi kötülük gördüğünde azalmayıp iyilik gördüğünde artmayandır.

sevgiliye sevgi sözleri -aşk msjları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri

aşkı ilan sözleri ilanı aşk sözleri sevgi smsleri aşk lafları aşkını ilan etme » Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.... » Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum...........
  2. sevgi msjları

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen. Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış...
  3. sevgiliye söylenecek veda sözleri

veda sözleri veda sozleri sevgiliye sözleri en güzel sevgiliye ♥ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! ♥ Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder... Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim...
  4. Sevgiliye söylenecek ask Sözleri...

sevgiliye aşk sözleri sevgiliye söylenecek aşk sözleri mesajları mesajları dinle sevgili de söylenen sözler Semadaki tüm yıldızlar sönünce, Gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, İçten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine, Unutma ki seni düşünen bir var bu şehirde.... *Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin...
  5. özür msjları ve sözleri burada

özür msjları ♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer...
  6. babalar günü cep msjları ve babalar için sevgi sözleri

babaya sevgi sözleri ”BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR. ” Golti• “COCUKLUK CAGINDA BABA KORUMASINDAN DAHA GUCLU BIR IHTIYAC DUSUNEMIYORUM. br> • “BABANIN MIRASINI MI ISTIYORSUN? BILGISINI OGREN. ONUN PARASINI HEMEN HARCAYABILIRSIN. • “BABANIN ERDEMLERI COCUKLARININ SERVETIDIR. • “BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR. • “INSAN BABASINA BORCLU...
  7. sevgiliye sevda sözleri

güzel sevda sözleri sevda mesajları en güzel sözleri üzerine sözler Düşünüyorum sadece şuan Nerde yanlışlayıp dogrularımdan çıkarmayı başardım aşkları Nerde tam oldu dedigimde su dökülde alevlerime Ve tam olarak Nerde tüm aşklarımın Leş kokulu Cesetleri !!!! Bir deniz kabuğubir martı soluğuyakamoz buğusu gibi yalın.. Hasretimi anlatan bir şiirhuzur veren bir melodi Korkutan bir yalnızlık gibi...
  8. geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye geçmiş olsun sözleri 2012 Sevgiliniz hasta mı oldu, vah vahhh geçmiş olsun diyoruz. Ha pardon sizde geçmiş olsun demelisiniz değil mi :) O halde bizde size en güzel geçimş olsun sözlerini sunalım arkadaşlar :) İşte Melek'ler, geçmiş olsun sözleri sevgiliye söylenecekleri :) Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz....
  9. Sevgiliye Söylenecek İyi Geceler Sözleri 2012

sevgiliye iyi geceler mesajları sevgiliye iyi geceler sözleri sevgiliye iyi geceler sözleri 2012 İster msn iletinizde , ister faceinizde, ya da yatmadan evvel sevdiğinize mesaj atın, ona en güzel, en romantik şekilde iyi geceler dileyin melekler :) İşte en güzel iyi geceler mesajları.. Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilirki Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini...
  10. 2014 Sevgiliye Kısa İyi Geceler Sözleri

iyi geceler sözleri, sevgiliye iyi geceler sözleri, aşkıma iyi geceler sözleri En romantik iyi geceler sözleri arayanlar için sevdiğiniz kişi ile paylaşmak adına sözler arıyorsanız sizlere en beğenilen duygusal aşk sözlerinden oluşan sevgiliye iyi geceler söz ve mesajlarını paylaşıyoruz. *Seni uyurken izlemek isterdim, uyuduğunda yıldız gözlerini öpmek isterdim. işte ozaman bende tatlı...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş