gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

sevgiye on kala aziz nesinden ......

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

bir sabah çal kapımı, avuçlarında mutluluk yüreğinde sevgi getir bana,
    öyle
    girki odama karanlıklar aydınlık soğuklar sıcak olsun.
    sonra ellerime
    dokun,dokun,ki,
    geldigini anlayayım,
    hep geç kalırım mutluluga
    hep erken giderim mutsuzluga,
    ya herşey bitmiş çoktan,yada hiç bir
    şey başlamamış gibi,,,
    affet geciktim sevgiye on kala,
    ölüme beş,

aziz nesin

sevgiye on kala aziz nesinden ...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiyle kalın.....

sevgiyle kalın.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sevginin sadece sözünü edenlerle,onu yaşayanlar arasında ne fark vardır...

sevginin sadece sözünü edenlerle,onu yaşayanlar arasında ne fark vardır...

SEVGİNİN SADECE SÖZÜNÜ EDENLERLE, ONU YAŞAYANLAR ARASINDA NE FARK VARDIR Sormuşlar ermişlerden birine; "Sevginin sadece sözünü edenlerle, onu yasayanlar arasında ne fark vardır?" "Bakın göstereyim" demiş ermiş. Önce sevgiyi dilden gönüle indirememiş olanları çağırarak onlara bir sofra hazırlamış. Hepsi oturmuşlar yerlerine. Derken tabaklar icinde sıcak çorbalar gelmiş...
  3. Aziz Nesin Kimdir?

Aziz Nesin Kimdir?

aziz nesin, kimdir, hayatı, biyografisi, kitapları, ile ilgili bilgiler burada melekler 20 Aralık 1915te İstanbulda doğdu. İki yıl Darüşşafaka Lisesi'nde öğrenim gördü. Kuleli Askeri Lisesi'ni bitirdi. Kara Harp Okulu ve Askeri Fen Okulu'ndan mezun oldu. Üsteğmen rütbesindeyken "görev ve yetkisini kötüye kullanmak" suçlamasıyla yargılanıp ordudan uzaklaştırıldı. Bir süre...
  4. aziz valentin günü nedir

aziz valentin günü nedir

Selam melekler, ben birşey sormak istiyorum sizlere. Aziz Valentin günü ne demek?

Sayfayı Paylaş