gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sevip de Sevilmeyeceğine

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hayata dair birşeyler yapma telaşındayım. ya o kazanacak ya ben. bu karşılıklı bir yarış mı? bilmiyorum...

ama hep karşılıklı oynuyoruz hayatla, ben evet diyorum o hayır... o yazıyor ben beğenmiyorum. ama sitem de etmiyorum. yine ne mi yaptı? boşver ya, değmez anlatmaya hayatı.

ama yaşamaya değer, değil mi?

ne için yaşamaya değer peki. niye, neye değer?

___________sana__________ demek istiyorum soluksuz...

ama en çok da sana değmiyor biliyor musun?

____bilmezsin____

anlatsam, anlamazsın... anlama, ben anladım da ne oldu, boşversene!!!

yapamıyorum... boşversene derken niye boşveremiyorum yüreğimde. ellerimden, yüreğimden kelepçelenmiş bekliyorum. bitmesini, fişin çekilmesini. anlaşılmayı asla!!!

neyse ya...

hayatı tutmaya çalıştıça kaybeceğine,
    bırakalım gitsin...
    "yar" mış... sevip de sevilmeyeceğine,
    varsın adını bilmesin...
    gözlerin kuruyacağına ağlamaktan,
    yorulacağına yok yere,
    al eline, öldür bir hamlede ruhunu!!!
    yaşanmışlıklarsa, yarıda kalsın...
    görmesin, duymasın, almasın kimse haberin...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevip de Sevilmeyeceğine
    yapamıyorum... boşversene derken niye boşveremiyorum yüreğimde. ellerimden, yüreğimden kelepçelenmiş bekliyorum. bitmesini, fişin çekilmesini. anlaşılmayı asla!!!

böyle bir çılgınlıktır aşk işte.ne atarsın ne satarsın misali....isyanlar boşuna beyine yüreğe kazınmıştır bi kere

Sevip de Sevilmeyeceğine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dede

dede

Dede olduğunu görmek uzun ömre delalet eder.Rüyada dedenizi görmek, beklediklerinizin gerçekleşeceğini simgelediği gibi, güzel bir bebeğede işaret eder. Akıllı bir akraba veya dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek, karşınıza çıkan engelleri aşacak, bütün sorunlarınızı halledeceksiniz.Rüyada dede görmek, büyüklerinizden birinin size yaptigi tavsiyeye uymadiginiz için onu kirmis oldugunuza, bir...
  2. Benim bir canla sevip bin özlemle andığım

Benim bir canla sevip bin özlemle andığım

özlemle ilgili afiş benim bir canla sevip bin özlemle andığım ilgili afişler Bırak Gözlerini Yüreğinde Seyredeyim Ey Yar. Gözlerin yaşamımdır. Bahar güneşinde yıkanmış o hasretinde, aşkın buğusu buram-buram tütüyorken, gün doğdu yüreğimde yatan dağlara... Tükenip giderken ömrüm, rastladı bir gün sana... Ve o sen, büyük bir yangının başlangıcı oldu yüreğimde. Bedenimi dağlayan Temmuz...
  3. insan sevip sevdigini almasa

insan sevip sevdigini almasa

Başından belalı kış gelir geçer Gözün önünden yaş gelir geçer Daha nice yaş gelir geçer Daha nice kış gelir geçer Ne biçim sevdaydı da bana gülerler İflah olmasın da yarı alanlar Daha bana nice yaş gelir geçer Asik Ali Nursani
  4. deniz

deniz

merhaba arkadaslar,ben 27.12.2010 tarihinde dusuk yaptim,ondan sonrada subatin 7 sinde adet gordum,daha ondan sonrada adet gormedim.idrar testi yaptim 3 defa ama negatif cikti ama yinede emin olamiyorum.sizce neden adetim gecikmis olabilir ve hamile olabilir miyim??(kasiklarimdaki nadir agrilar disinda bi belirti yok)sizzden cavap bekliyorum,tesekkurler:))
  5. Eşinizin Sizi Hala Sevip Sevmediğini Anlamak İçin...

Eşinizin Sizi Hala Sevip Sevmediğini Anlamak İçin...

eşinin sevmediğini nasıl anlarsın eşinizin sizi seviyormu, anlamanın yolları, nasıl anlarız, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Evlilik hayatında bazen öyle anlar gelir ki çelişkiye düşer insan.İçini bir kurt kemirir,karşısında ki insanın onu hala sevip sevmediği konusunda..Eğer siz de bu tip korkulara kapılmaya başladıysanız,...

Sayfayı Paylaş