sevmek mi sevilmek mi?? | Melekler Mekanı FORUM - 28 Ağustos 2016

sevmek mi sevilmek mi??

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında kapicininbitlikizi tarafından paylaşıldı.

1. kapicininbitlikizi

kapicininbitlikizi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    sevmek mi ? sevilmek mi ? siz hangi aşkı tercih ederdiniz melekler . Sevmek mii sevilmek mii melekler ben sevgim ikimizde yeter diyenlerdenmisiniz yoksa ben sevmesem de o sevsin değer versin diyenlerdenmisiniz bana göreee ikisi de kötü gerçi de yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal cinsinden anlayacağınız sevmek mi sevilmek mi işte bütün mesela bu :shot:http://www.meleklermekani.com/anket...7257-sevmek-mi-daha-guzeldir-sevilmek-mi.html [​IMG][​IMG]

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    vallahi canim karsilikli o severse bende severim. sevmezse güle güle derim kapi orda:şşş:sürüm sürüm süründürürüm onu hahaha

3. ayahel

ayahel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en guzeli bence sevmek sevdigin kisi tarafindan sevilmekk oyleside bulunmuyor cok zor...
    ben buldum o baska tabi arizalar olsada iyi sevmek sevilmek kadar guzel

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

bence sevilmek daha güzel.. birinden ilgi alaka görmek simartilmak hediyler almak onun icin anlamli oldugunu bilmek...

5. umudum var

umudum var Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    suankı durumumda bıdaha sevmek ıstemıyorum ama normal sartlarda her ıkısıde olması lazım

sevmek mi sevilmek mi?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sevmek Mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sevmek mi, Sevilmek mi

Genç kız tüm gece boyunca yürümüştü. Eve çok yakın bir yerde olan arkadaşının yanından çıktığında hava açıktı. Ama aniden şehrin üzerine hücum eden sis bulutları arasında gözünün önünü görmesi iyice imkânsızlaşmıştı. Oysaki buraları çok iyi biliyordu. Ama sis yolunu şaşırtmıştı. Şimdi ise gece yarısı olduğu halde hala yürüyordu. Genç kız nihayet o yoğun sis bulutları arasından bir evin...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Yetmez Mi?

cengiz kurtoglu vefasız cengiz kurtoğlu sözünden dönene namert denmezmi kurtoğlu vefasız Yıllar sonra bir kalemde, Beni böyle silemezsin Benim sana sevdam varken, Hiçbir yere gidemezsin Can dedim, yar dedim, sevdim yetmez mi? Vefasız yüreğin kıymet bilmez mi? Sözünden dönene namert denmez mi? Boş yere harcadın senelerimi Canımdın, kanımdın bunlar yetmez mi? Vefasız yüreğin kıymet...
  4. Sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?

fuzuliye sormuşlar sevmek mi daha güzeldir sevilmek mi sevmekmi sevilmekmi fuzuli fuzuli sevmek sevilmek Fuzuli'ye sormuşlar: ''Sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?'', ''Sevmek; çünkü sevildiğinden hiçbir zaman emin olamazsın.'' demiş. Peki; Sizce sevmek mi daha güzeldir, sevilmek mi?
  5. Sevmek mi sevilmek mi?

sizce sevmek mi sevilmek mi ? Meleklerim...

Sayfayı Paylaş