seyrek saçları gürleştirmek için yapmanız gerekenler

M

Misafir

Forum Okuru
seyrek saçları gürleştirmek için yapmanız gerekenler
saç gürleştirme saçları gürleştirmek için saçı gürleştirmek için saç gürleştirme yöntemleri saçları ne yapmalı
İhlamur yirmi dakika süreyie suda demlenir. Süzülerek elde edilen sıvıya, bir tutam kına tozu ilâve edilerek, şampuan kıvamı*na gelinceye kadar karıştırılır. Hazırlanan bu şampuanla saçlar sık sık yıkanarak taranır.

Kişniş ve hatmi kökleri demlenmiş çay suyunda yarım saat süreyle kaynatılır. Sıkılarak elde edilen karışım bir kavanoza dol*durularak bir gün dinlendirilerek tekrar süzülür. Hazırlanan bu karışımla saçlar sık sık yıkanır.
Erguvan ağacının yakılmasından elde edilen külleri elendik*ten sonra turp suyu ile birlikte yirmi dakika süreyle kaynatılır. Sü*zülerek elde edilen karışımla saçlar sık sık yıkanarak taranır.

Saçlarınızın 3 ay içinde omuzunuzdan belinize kadar uzaması...

Saç gürleştirmek için verdiğiniz tarif gerçekten çok işe yaradı.Bir de ben bi tarif vereceğim.Bu tarif saçınızı mütiş şekilde uzatacak.

1. TARİF

1 yemek kaşığı çörek otunu 1 yumurta sarısı ile karıştırıp saçınıza sürünüz.15 Dakika bekletin ve saçınızı ılık su ile yıkayın.Bunu haftada 1 kez tekrarlayın.

2.YÖNTEM

Sinemaki(aktarlarda bulunur.) Badem yağı (eczanede bulunur.) Bemiks ampül B vitamini (eczanede bulunur.3,5 olacak)

1 Tutam sinemakiyi 1 çay bardağı su da kaynatıyoruz.Süzdükten sonra ılık olacak ve 1 yemek kaşığı badem yağı ile 1 bemiks ampülü karıştırın.sadece saç diplerine uygulayın.Yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın.Bunu haftada 1 kez tekrarlayın.

daha detaylı açıklarmısınız.mesela nekadar suya kaışım yapıcaz

Arkadaşlar, Erkekler saç dökülmesi sorunuyla daha çok karşılaşıyorlar. Zor tedavi şartları, çözümsüz vakalar derken depresyonda ardından gelebiliyor. Çünkü, kadınların saçları dökülen erkekleri daha az beğendiklerini düşünüyorum.
Allahtan, bilim insanı şaşırtmaya ve dertlere deva olmaya devam ediyor. Çok kısa biz zamanda daha gür saçlara kavuşmak artık o kadar zor değil.
Saç ekimi, şampuanlar, serum tedavisinden sonra bu kez dudak uçuklatacak cinsten bir çözüm konuşuluyor;
“Fixplant saç fiberleri”.
Fixplant lazer teknolojisiyle mikronize boyutlara indirilmiş saç gürleştirici , yani saç fiberleri; kellik gelişen bölgeye serpildiğinde saçtan ayırt edilemeyen, son derece doğal bir görünüm oluşturuyor.
Fixplant, Saç fiberleri, keratinden oluştukları için saçı da besliyorlar. Statik elektrik ile saçlarla bir bütün oluşturuyorlar. Tüm saç renklerine de uyum sağlıyorlar. Rüzgar, yağmur gibi gibi etkenlerden de özel sabitleyici ile korunabiliyorlar. Sanırım bu çözüm diğer formüllere göre çok daha basit ve ekonomik, Ben kullanıyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Geri