gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şeytanı Kahreden Dua

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba Şeytanı Kahreden Dua varmış o dua hakkında bilgi istiyorum sizden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şeytanı Kahreden Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şeytan

şeytan

Şeytan bir gün büyük bahçeli, koskoca bir malikaneye girmiş. Merdivenleri çıkmış. Bir kuzu görmüş. Kuzunun boynunda bir ip varmış. Şeytan ipi çıkarmadan yalnızca biraz gevşetmiş. Kuzu ipin gevşemesiyle hareket etmeye başlamış ve malikanenin önünde bulunan aynayı görmüş.şaşırınca bir hamle yapıp aynayı kırmış. Çıkan gürültüye evin hizmetçisi gelmiş. "Sen ne yaptın? Ben şimdi burayı...
  2. Kahreden karar

Kahreden karar

İkizleriyle bindiği kano devrildi. Baba sadece birini kurtarabileceğini anladı ve kahreden seçimi yaptı. İngiliz Ian Clayton ikizleriyle bindiği kano devrilince birini kurtarmak için seçim yapmak zorunda kaldı. Talihsiz baba oğlunu kurtardı, ancak kızı akıntıya kapılarak kayboldu. İngiltere'de Edward ve Billie adlı ikiz çocuklarıyla eğlence için nehirde bindiği kano alabora olan...
  3. Şeytanı mağlup eden dua

Şeytanı mağlup eden dua

Şeytanı Kahreden Dua Şeytanı mağlup eden dua Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda şeytanı mağlup eden duayı ve anlamını sizlerle paylaşıyoruz. Bu duayı okuyarak, şeytanı kahdebilirsiniz Melek'lerim. ''Eüzü bikelimetillahi't tammati min şerri ma halaka ve zerae ve berae ve min şerri ma yenzilü mine's semai ve min şerri ma ya'racü fiha ve min şerri fitnetil leyli ven nehari ve min...
  4. şeytan

şeytan

şeytan ile ilgili atasözleri ve deyimler istiyorum
  5. Şeytanı Uzak Tutmak İçin Hangi Duayı Okumalı?

Şeytanı Uzak Tutmak İçin Hangi Duayı Okumalı?

şeytanı uzak tutmak için dua, şeytanı uzaklaştırmak için dua, vesvese için okunacak dua Yüce yaradan Allah'ın lanetlediği şeytan kullar ile uğraşarak onlara vesvese verir ve onları olumsuz olaylar içine koyar. Şeytanı kendimizden uzak tutmak ve vesveseye düşmemek için okunması gereken dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. bu duayı okuyan kimsenin yanına katiyyen şeytan yaklaşamaz...

Sayfayı Paylaş