gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Şeytanin Hİlelerİ( 2)

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

mekan 2 hileleri mekan 2 hile yalan ve hile ile ilgili hikayeler ile ilgili hikayeler yapmak İblis bundan sonra bazı kötü huylar üzerinde durdu. Ve onların her birinden nasıl istifade ettiğini anlattı.. YALAN
    - Bilmez misin ya Muhammed , yalan bendendir ve ilk yalan söyleyen de benim. Her kim yalan söylerse ... o benim dostumdur. Her kim yalan yere yemin ederse ... o da benim sevgilimdir. Bilmez misin ya Muhammed , ben Adem'e ve Havva'ya yalan yere Allah adına and içtim. "Muhakkak ben size nasihat ediyorum." (7/16) Dedim... Bunu yaparım : çünkü yalan yere yemin gönlümün eğlencesidir.

GIYBET - KOĞUCULUK
    -Gıybet ve koğuculuğa gelince .... Onlarda benim meyvelerimdir ve şenliğimdir.

NİKAH ÜZERİNE YEMİN ETMEK
    -Her kim talak üzerine yemin ederse ... günahkar olacağından endişe edilir. İsterse bir defa olsun .. İsterse doğru şey üzerine olsun. Her kim talakı ağzına alırsa .. taaa.. hakikati belli oluncaya kadar karısı ona haram olur. Onlar bu halleri ile kıyamete kadar meydana getirecekleri çocuklar hep zina çocuğu olur. Ağza alınan o talak kelimesi yüzünden hepsi cehenneme girer.

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Şeytanin Hİlelerİ( 2)
    allah hepizi şeytanın hile vesveselerinden korusun inş paylaşımın için teşekkürler

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şeytanin Hİlelerİ( 2)

emeğine sağlık

Şeytanin Hİlelerİ( 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeytanın ölüsü 2

Şeytanın ölüsü 2

şeytanın ölüsü 2 şeytanın ölüsü http://www.youtube.com/watch?v=SMSjeDYHm6Q
  2. Şeytanin Hİlelerİ( 1)

Şeytanin Hİlelerİ( 1)

Muhyiddin-i Arabi Hazretlerinin SECERET ' ÜL KEVN eserinden özetlenerek alınmıştır. Muaz b, Cebel rivayet ediyor : - Bir gün Resullullah (s.a) ile beraberdik. Ansardan birinin evinde toplanmıştık.. Tam bir cemaat olmuştuk. Sohbete dalmıştık. Bu arada, dışarıdan bir ses geldi : - Ev sahibi..... içerdekiler... Eve girmem için bana izin verir misiniz? Benim sizden bir dileğim var....
  3. şeytan ve hileleri

şeytan ve hileleri

ŞEYTANIN HİLELERİ Muhyiddin´i Arabî (Muhyiddin-i Arabi´nin "Seceret´ül Kevn" adlı eserinden iktibas edilmiştir.) Alemlerin Rabbi olan Allah´a hamd olsun... Salat ve selam, efendimiz Emin Peygamber Muhammed´e... Sonra, onun ak aline... ve ashabının tümüne olsun. İbn-i Abbas (r.a.) Hz.´inden naklen Mu-az b. Cebel rivayet ediyor - Bir gün Resülullah (s.a.v.) ile beraberdik. Ensardan...
  4. Şeytan

Şeytan

Yalan ve şehvete, sahte mutluluklara, her türlü kötülüklere ve kötülük odaklarına; Şeytanı görmek sahtekar, aşırı hırslı, kıskanç ve mağrur, laubali ve kendisine her iki dünya için zararlı olan düşmana; Onu görmek inançsız, iki yüzlü ve kıskanç olmaya, ŞŞeytan, samimi Müslüman için güçsüz ve aciz bir düşmana; Onunla düşüp kalktığını görmek faiz yemeye ve diğer kötü fiilleri işlemeye; Şeytanı...
  5. need for speed underground 2 hileleri hakkında bir sorum olacak

need for speed underground 2 hileleri hakkında bir sorum olacak

Neede for speed underground hileleri nasıl yapılıyor ve bu hile kodları nereye yazılıyor ki işlesin ?

Sayfayı Paylaş