gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Değer Mi Hiç

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir rüya görür gibi Seninle bulutlara uçtuğumda Bir ateş yakar beni
    Sevginle tutuştuğumu sanırdım
    Yağmur olup damla damla
    Öperdim öperdim dudaklarından
    Bir nehir gibi cağlar
    Akardım akardım damarlarından
    Değer mi hiç değer mi hiç
    Değer mi değer mi değer mi söyle
    Bir rüya ömür boyu
    Sürer mi sürer mi sürer mi böyle
    Değer canım değer elbet
    Değer bir tanem aşk için her şeye
    Ne hayal nede gerçek
    Engel mi kanatlanmadan uçmaya

Sezen Aksu - Değer Mi Hiç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Yine Mi Çiçek

Sezen Aksu - Yine Mi Çiçek

Kur masayı Madam Despina Kirli beyaz muşamba örtüleri ser Çek sediri asmanın altına Yanında bir ince Müzeyyen abla Yine mi güzeliz, yine mi çiçek? Hamdolsun Taze mi bitti topik Canın sağolsun Amanın yine mi güzeliz, yine mi çiçek? Hamdolsun Altınbaş kadehe yağ gibi dolsun Gece çok genç, arzular şelale Haber etsek o yare Gelse Bomonti'den Şereflendirse bizi Olsak teyyare Yine...
  3. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  4. Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı sezen aksu bekleyemedin mi şarkı sözleri sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı dinle hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Az Önce sizlere hasta yatağında yatan Adnan Şenses'e sürpriz yapan Sezen Aksu Bekleyemedin mi şarkısı hakkında bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Sezen Aksu Bekleyemedin mi dinle medik henüz ama şundan eminiz ki Minik Serçe'nin imzasını taşıyan...
  5. Sezen Aksu Halkın Arasında!

Sezen Aksu Halkın Arasında!

sezen aksu sezen aksu haberleri Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle; Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına...

Sayfayı Paylaş