Sezer İnanoğlu hayatı

M

Misafir

Forum Okuru
Sezer İnanoğlu hayatı
sezer inanoğlu kimin oğlu sezer inanoğlu hayatı inanoglu biyografi kimdir
sezer inanoğlu hayatı, kimdir, biyografi, biyografisi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmlerl, kimin oğlu, annesi, ilker inanoğlu, babası

Hepimiz onu Sezercik olarak biliyoruz. Sansasyonel hayatı ile bizi şok eden ünlü yıldız Sezer İnanoğlu, Filiz Akın ve Türker İnanoğlu çiftinin oğludur.

Şimdi gelin Sezer İnanoğlu hakkında bilgiler edinelim Melek'ler.

84da97a7edd5d7.jpg

Bir dönemin en önemli çocuk yıldızlarından birisiydi Sezer İnanoğlu…Sezercik olarak ün yapmış ve “büyümüş de küçülmüş” denilen çocuk tiplerden birisi haline gelmişti… Kendisi bugünlerde medyayı farklı bir özelliği ile işgal ediyor…Gazete haberlerinde “Sezercik polisle çatıştı…” ibaresini görünce insan ister istemez şaşırıyor… Bir süre önce de karısı intihar etmişti…
Bir dönemin çocuk yıldızı bu melek görünümlü çocuk şu anda uyuşturucu kullanan ve polisle çatışan bir tipe nasıl dönüştü?Hangi şartlar onu bu hale getirdi?
Bu soruların cevabını geçenlerde Hıncal Uluç da sormuş ama cevap alabildiğini sanmıyorum.Çünkü Türkiye’de gazetecilik; haberleri kopyala yapıştır mantığından ileri gidemiyor malesef…Haber Hikayesi denilen kavramla tanışmak için daha çok beklememiz lazım… Bu arada çocuk yıldızlar nedense bir süre sonra benzer dramlarla karşılaşıyor…Tek istisna Küçük Emrah… Farklılaşarak şöhret yaşamını devam ettirebilen tek isim olarak çarpıyor göze…
Aslında “çocuk yıldızlar”la ilgili ayrıntılı bir inceleme ve değerlendirme yazısına ihtiyaç var diye düşünüyorum. Bunun için de vakit lazım…Yazımı bitirmeden önce , Sezercik’in filmlerinden güzel bir replik ile bitirmek istiyorum…
-sen hasta olma annecim buyuyunce doktoy olacam, sana ilaclay getiyicem, ama tatli ilaclay, igne de yaptiymiycam sana melek annecim…

babası türker değil berker inanoğlu anneside aysel inanoğlu dur. türker inanoğlu amcasıdır

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
11K
Misafir
M
M
Cevaplar
0
Görüntüleme