gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Sezon başında satılan indirimde ki yazlık hırkalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yazlık hırkalar Hırkalar kış aylarının vazgeçilmezi bence.Ben bu kış toplan 4 tane hırka aldım:DTabi uzun hırka.Ama kısa hırkalarımda var onlardanda aldım şimdi sayısınız yazmayayım yuh dersiniz:D:DBu kadar çok hırkaya ne gerek var aslında diyorum ama indirim olunca da dayanamıyorum alıyorum.Kış'ın son aylarında yani mart ayının başında bir mağazada yazlık hırkaları gördüm.İndirimdeydiler.Daha sezon başı olduğu için değerlerinin biraz altında bir fiyatla satıyorlardı. Dayanamadım girdim mağazaya ve 3 tane alıverdim:DDeğişik renkler de ve değiş modeller de bir çok yazlık hırka vardı.Kimisi de tunik olarak adlandırıyor.
    Benim aldıklarımın bir kaç benzerini sizlerle paylaşayım dedim.Belki alanınız vardır:):)Ya da beğenen olursa almak isteyen olur.Buyrunuz...

Bu iki yazlık hırkadan geçen sene 1tane siyah almıştım.Halen severek kullanıyorum.Hemen hemen her jeanın üzerine iyi oluyor.Çok dar jeanlar giyindiğim zaman imdadıma yetişiyor:D

Bu modele bayıldım.Çok şık ve göz alıcı geldi bana.Bu modelden hiç denk gelmedim.Ama buna benzer bir tane pembe yazlık hırkam var.Onu da indirimden almıştım:D

Diğer modelleri bilmem ama bu senenin mode yazlık hırkası bu.Demedi demeyin....Kısa kollu sevenler bence çok güzel bir tercih olur sizler için:)

Ne yalan söyleyeyim model güzel ama desenleri zebrayı anımsatmış:DPek beğenmedim:D:D:D

Ve son olarak da kısa ve şık bir yazlık hırka.Beğendikleriniz varsa bence durmayın hemen koşun alışverişe:D:D:D

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    [​IMG]ayy bu çok güzelmiş çok beğendim valla...

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bende buna bittim bebeeğim :)

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

kesinlikle mükemmel

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]ya ne hoş bi model... nerden bulablirz bi fikri olan varmı acaba?

Sezon başında satılan indirimde ki yazlık hırkalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlık hırka kombini

Yazlık hırka kombini

Çok güzel bir hırka.Bende aldım birtane ve herşeyin üzerine giyiyorum çok şık ve rahat.
  2. Yazlık Hırka Modelleri...

Yazlık Hırka Modelleri...

yazlık hırka modelleri yazlık hırka örnekleri Birbirinden güzel ve rahat yazlik hirka modelleri sizlerle meleklerim... buyrun...
  3. Yazlık Hırka Diyarı'na Hoşgeldiniz

Yazlık Hırka Diyarı'na Hoşgeldiniz

mixray,hırka, yazlık, modelleri, çeşitleri, renkleri ile tüm resimlere buradan ulaşabilirsiniz Yazlık kısa bolero tarzı bir hırka düşünün, askılı badilerin üstüne kullanabilmek için, yada hoş duruyor diye.. İste tamda doğru yerdesiniz çünkü her rengi ve bir kaç modeli ile hırka diyarına geldiniz. Hoşgeldiniz.. Mixray'dan..
  4. Batikten İlk Sezon İndirimi

Batikten İlk Sezon İndirimi

Batik'te indirim,batik selam kızlar az önce gördüm Batik ilk sezon indirimlerine başlamış haberiniz olsun :) Batik kıyafetlerini oldukça beğeniyorum ve tüm beğenen hanımlara duyurulur :) Hemde hanımlar %502ye varan indirimler varmış benden söylemesi :)

Sayfayı Paylaş