gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

sibel can Çakmak Çakmak

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Içimde Bir Kipirti Var Hayrola
    Hop Oturup Hop Kalkiyor Gönül Okuyor Canima
    Ne Desem Boş Siğmiyor Ki Ele Avuca
    Diyor Ki Leyla Kavuştu Mecnununa
    Ooof Gafil Avladi Bu Kez Kahpe Felek
    Bir Yolunu Bulup Oyuna Getirdi Yine
    Tuzaklarina Düşürdü Beni Bilerek Ooof
    Her Halinden Apaçik Belli Oda
    Yere Bakan Yürek Yakanlardan Ateşten Gömlek

Yine Başimda Kavak Yelleri
    Bacayi Sardi Yarin Alevleri
    Deli Yansa Da Gönül Aldirmiyor
    Ama çakmak çakmak O Gözleri
    Tam Onikiden Vurdu Kalbimi
    Olan Oldu Bu Gönül Ferman Dinlemiyor

Bakişi Gülüşü Pek Hoş Ağzindan Bal Akiyor
    Onsuz Hayat Boş Can Katiyor Canima
    Içimde Kelebekler Uçuşuyor Geçmişler Ola
    Yol Aldim Aşiklar Diyarina Offf Offff

sibel can Çakmak Çakmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fevzi çakmak

Fevzi çakmak

Mustafa Fevzi Çakmak, Müşir Mustafa Fevzi Paşa, Mareşal Fevzi Çakmak Paşa (doğum 1876 İstanbul - ölüm 12 Nisan 1950 İstanbul) Mareşal unvanı almış Türk komutanı. Cumhuriyet döneminin ilk, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 2. Genelkurmay Başkanı'dır. Bir süre Erkan-ı Harbiye (Genelkurmay) 4. Şube'de görev yaptıktan sonra 1899'da Metroviçe Tümeni'nin kurmay heyetinde görevlendirildi. Balkanlar'daki...
  2. Çakmak

Çakmak

Bekar için evlenmeye, evli için eşinin hamile kalmasına, Kadının çakmak çakması oğul evladına, Çakmaktan çıkan ve ortama zarar veren ateş küçük tartışmalara delalet eder.Rüyada yanan bir çakmak görülmüşse, istenilen şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Eğer çakmak uğraşıldığı halde yanmıyorsa, hayal kırıklığı olacak demektir. Rüyada yanan bir çakmak görülmüşse, arzu edilen şeylerin...
  3. Sibel Can - Çakmak Çakmak

Sibel Can - Çakmak Çakmak

İçimde bi kıpırtı var hayrola..! Hop oturup hop kalkıyor gönül okuyor canıma... Ne desem boş sığmıyor ki ele avuca... Diyor ki;leyla kavuştu mecnununa... Oooooff ooff Gafil avladı bu kez kahbe felek... Bi yolunu bulup oyuna getirdi yine... Tuzaklarına düşürdü beni bilerek... Oooooff ooff Her halinden apacık belli o da... Yere bakan yürek yakanlardan... Ateşten gömlek... Yine başımda kavak...
  4. Değişik çakmaklar

Değişik çakmaklar

değişik çakmaklar şekilli çakmaklar İnsanoğlu yaşamaya devam ettiği sürece mizahını ve düşüncesini her şeye katıyor ve katmaya devam edecek işte bu çakmaklarda onlardan bazıları ...
  5. Rüyada çakmak yakmanın manası

Rüyada çakmak yakmanın manası

Rüyada çakmak görmek, sağlığa, beklenen mutluluğa ve olayların açığa çıkıncaya kadar konuların üzerinde durmaya işarettir. Rüyada çakmağın yanmadığını görmek, açığa çıkmasını istediği bir olayın gün yüzüne çıkmayacağına delalet eder. Rüyada Çakmak Yakmak Rüyada elinde bir çakmağın olduğunu gören kimse bunu yakmaya çalışıyorsa bir işte başarı sağlayacaktır, eğer çakmağı yakmazsa bu işte sorun...

Sayfayı Paylaş