gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sibel Can - Padişan (Bu Devirde)

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Üstüme gelme inanamam Beni ben gibi sevmedin bilirim Bu sefer de yalancı ben olamam
    Seni bir kalemde rezil ederim

Korkuyorum sana aşktan
    Söz etmeye ben
    İnatçıyım derdim çok
    Dostum var hiç dermanım yok
    Ah ne zaman bu ayrılık pek yaman
    Neler çektim bu dünyadan
    El mi yaman ben mi yaman

Bu devirde(zamanda)kimse sultan değil
    Hükümdar değil bezirgân değil
    Bu kadar güvenme hiç kendine
    Kimse şah değil padişah değil

Sibel Can - Padişan (Bu Devirde) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Devirde Kadın Olmak !!!

Bu Devirde Kadın Olmak !!!

bu devirde kadın olmak Fıkralarda bile yoktur, yarım hamile olmak.. Ama hayatta var. Bu devirde kadın olmak, yarı hamile olmak gibi bir şey. Aynı anda hem hamile olmak, hem olmamak,.. hem de olmak-olmamak gibi yani... Hem seksi ve erkeksi savaşçı Zeyna, hem de giyinip süslenip Ken'i bekleyen Barbie Bebek olmak.. Hem erkeklerle, aynı okullarda eşit şartlarda okumak... Hatta daha iyi olmak.....
  2. Sibel Can

Sibel Can

sibel can sibel can 2011
  3. BU Devirde İnsandan Dan Korkacaksın

BU Devirde İnsandan Dan Korkacaksın

hayatta 3 şeyden korkacaksın hayatta üç şeyden korkacaksın Bir genç cumartesi gecesi bir partiye gidiyor. Çok eğleniyor, birkaç bira içiyor Partiden tanıştığı bir kız ondan çok etkilenmiş görünüyor ve onu başka bir partiye davet ediyor Hemen kabul ediyor ve diğer partinin gerçekleştiği yerde birkaç bira daha içiyor ve daha sonra anlaşıldığı üzere birileri buna uyuşturucu veriyor...
  4. Sibel Can Bu Kez Temkinli!

Sibel Can Bu Kez Temkinli!

sibel can, bu kez temkinli, mayolu görüntülenmedi, tatilde, bodrumda, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili Melekler, Bodrum'da 2 günlük tatile çıkan Sibel Can bu kez temkinli! Bir kaç yıl önce çekilen tangalı pozlarıyla olay olan Can,üstüne giydiği mavi elbisesini çıkarmamış. 5 Oda Otel’e yerleşen Can, önceki gün kızıyla denize açılmış. Bikinili görüntülenmek istemeyen...
  5. Sibel Can : Mutlu iyileşecek !

Sibel Can : Mutlu iyileşecek !

DİYARBAKIR'ın Ergani İlçesi'nde katıldığı 'Sesi Çok Güzel' adlı ses yarışmasıyla adını duyuran ve evinde başından vurularak ağır yaralanan 19 yaşındaki Mutlu Kaya'yı bugün yarışmaya katılmasını sağlayan ünlü sanatçı Sibel Can, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Yoğun bakım ünitesine girip Kaya'nın ellerini tutan Can, "Ben daha kötü bekliyordum, tabii ki şu anda uyuyor. Ellerini...

Sayfayı Paylaş