gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

sıcak ve içten bir gülümseme.. çok güzel okuyun arkadaşlar...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

içten bir gülümseme sıcak hikayeler sicak hikayeler
    GÜLÜMSEME
    Genç kız üzgün görünen yabancıya gülümsedi. Adam kendini daha iyi hissetti. Geçmişte bir arkadaşının yaptığı bir iyiliği hatırladı ve ona bir teşekkür mektubu yazdı. Bu mektup arkadaşının öyle hoşuna gitti ki yemek yediği lokantada iyi bir bahşiş verdi.

Bu bahşişin miktarına şaşıran garson, paranın bir kısmını yolda gördüğü fakire verdi. Fakir adam çok sevindi; çünkü iki gündür ağzına bir lokma koymamıştı. Yemeği bittikten sonra kaldığı izbe odaya gitmek üzere yola koyuldu. Yolda soğuktan titreyen bir köpek yavrusuna rastladı ve onu alıp eve götürdü.
    Soğuktan kurtulup başını sokacak yer bulduğu için köpekçik çok mutluydu.

Gece evde yangın çıktı. Köpek yavrusu havlamaya başladı. Bütün ev halkını uyandırana dek havladı ve böylece bütün ev halkı kurtuldu. Kurtulan çocuklardan birisi büyüdü ve cumhurbaşkanı oldu.

Bunların olmasını sağlayan ise bir kuruşa bile mal olmayan masum, sıcak ve içten bir "GÜLÜMSEME" idi.

(alıntı)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Nisan 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: sıcak ve içten bir gülümseme.. çok güzel okuyun arkadaşlar...
    Yaaa bir gülümseme nelere kadir...

sıcak ve içten bir gülümseme.. çok güzel okuyun arkadaşlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel bir yazı okuyun

çok güzel bir yazı okuyun

Uzak diyarlardan birinde bir ülkede, yemyeşil tepelerin arasında, kışın bembeyaz bir kar örtüsü ile, baharda rengarenk kır çiçekleri ile kaplanan bir vadi vardı. Ortasından küçük bir ırmağın geçtiği bu vadi "büyülü vadi" olarak anılırdı. Ona bu adı veren ise, vadideki ilginç bir dükkân ile, bu dükkânda yaşananlardı. Ünü ülkenin dört bir yanına yayılmış olan dükkânın adı "büyü...
  2. içten bir gülümseme...

içten bir gülümseme...

gülümseme ile ilgili sözler gülümseme sözleri gülümsemekle ilgili sözler gülümsemek ile gülümsemekle güzel O sabah kalktım ve ne giysem diye şöyle bir ruh halimi yokladım. Ruhumdan beyaz giy diye bir ses yükseldiğini hissettim ve hiç düşünmeden giydim. Giyindikten sonra kendime şöyle bir baktım, kendimi öyle iyi hissettim ki ruhumu teşekkürlere boğdum. Gideceğim yer boşanma davamın...
  3. okuyun lütfen çok güzel.. geniş bir dua..

okuyun lütfen çok güzel.. geniş bir dua..

ferahlık veren dua ferahlık veren dualar duası güzel sözler özlü bir dua dua ruhu serinletir ruhumuza ferahlık verir.. Allahım ümmetimizi gaflet uykusundan uyandır. Onları ölüm uykusundan dirilt Allahım onların liderlerini ve yöneticilerini ıslah et Allahım onların ellerini hak üzer tut onların kalplerine senin korkunu ver Onların kalplerinden kafirlerin korkularını çıkar Onların...
  4. Asla vazgeçme...Çok güzel bir öykü okuyun

Asla vazgeçme...Çok güzel bir öykü okuyun

evet arkadaşlar siz siz olun yaşamaya değecek bir hayat için;sevmeye ve sevilmeye değecek bir aşk için,dostluğa değer bir arkadaşınızdan asla ama asla vazgeçmeyin olurmu:) bu çok hoş bir öykü ben okudum ve sizinde okumanızı istiyorum Ewan 22 yaşına o sene basmıştı, kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir genç adam olmanın asaletini taşıyordu. 10 gün sonra Kore'deki bir savaşa...

Sayfayı Paylaş