gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

sıçra ve sallan

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Solucan kıpırdar Böcek iki yana sallanır
    Kuş uçar
    Tavşan hoplar
    At koşar
    Yılan sürünür
    Fare zıplar
    Ayı gerinir
    Balık yüzer
    Kanguru sıçrar
    Geyik seker
    AMA......
    Ben yürürüm
    (hayvanların hareketleri yapılır)

sıçra ve sallan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komşu sallandı

Komşu sallandı

Komşu sallandı Merkez üssü Yunanistan'ın başkenti Atina'nın 200 kilometre güneybatısındaki Kiparisiya körfezi olan Richter ölçeğine göre 4.5 büyüklüğünde deprem kaydedildiği bildirildi. Atina Yerbilimleri Enstitüsü, saat 06.30'da meydana gelen ve Mora yarımadasının batısında hissedilen yer sarsıntısının can ve mal kaybına yol açmadığını duyurdu
  2. Yalova 4.1 ile sallandı

Yalova 4.1 ile sallandı

YALOVA’nın Çınarcık İlçesi’nde dün sabah 4.1 büyüklüğünde hafif şiddette deprem meydana geldi. Saat 09.04’te meydana gelen deprem, Çınarcık, Yalova, Bursa ve İstanbul’un Kadıköy İlçesi’nde hissedilirken kısa süreli paniğe neden oldu.
  3. Kuzey Ege sallandı

Kuzey Ege sallandı

Ege Denizi’nde Gökçeada açıklarında 5.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nden alınan bilgiye göre, saat 00.58’de Ege Denizi’nde meydana gelen depremin büyüklüğü 5.2 olarak ölçüldü. Depremin, “şiddetlice” olarak değerlendirildiği ifade edildi. Deprem 8.6 km derinlikte meydana gelirken Ege Denizi'ne kıyısı olan...
  4. En büyük sıçrama MHP'den geldi

En büyük sıçrama MHP'den geldi

29 Mart 2009 yerel seçimlerinde oy oranını en çok artıran parti MHP olarak göze çarptı. 2004 yerel seçimleri ile 2009 yerel seçimleri karşılaştırıldığında, en büyük sıçramayı Milliyetçi Hareket Partisi'nin yaptığı görülüyor. Iğdır ve Niğde'yi AKP'ye kaptıran MHP tüm seçim bölgelerinde oylarını artırdı. Gümüşhane'de koltuğunu koruyan MHP, AKP'den Adana, Balıkesir, Isparta, Manisa, Osmaniye,...
  5. Murat boz-Sallana sallana

Murat boz-Sallana sallana

Benim olan senin ama Senin olan benim değil Yani kalbinde bana bir yer yok Belki biraz sustum ama Sözlerini yuttum değil Bak bu yangından geriye eser yok Gönlüm usandı sana zar zor dayandı Tabi ben de üzüldüm ama yandıysa yandı Ben burda yarına küsmüşüm Yürüyorum yolda sallana sallana Derdinle zindana düşmüşüm Bitti hakkın da kullana kullana

Sayfayı Paylaş