gebe
  1. neslin açıkgöz kaya

neslin açıkgöz kaya Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3

SİGARA İLLETİ hamilelikte sigara içenler sigarayı bırakamayanlar yardım !

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında neslin açıkgöz kaya tarafından paylaşıldı.

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR HAMİLEYİM VE SİGARAYI BIRAKAMIYORUM HAMİLE OLMADAN ÖNCE GÜNLÜK 1 PK GİDİYORDU HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİĞİM ANDAN İTİBAREN GÜNLÜK EN FAZLA 3 TANE İÇİYORUM YADA 2 TANE NASIL BIRAKABİLİRİM YARDIMCI OLUN LÜTFEN KORKUYORUM ÇOCUĞUMA BİRŞEY OLACAK DİYE AMA SİGARAYIDA BIRAKAMIYORUM İÇMEDİĞİM ZAMAN ASABİ HIRÇIN OLUYORUM KIRIYORUM KARŞIMDAKİ KİŞİYİ İÇTİĞİM ZAMAN OLMUYOR 1 NEFES DAHİ ALSAM YETİYOR BANA KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM CUMARTESİ KONTROLÜM VAR BAKALIM DOKTOR NE DİYECEK BİRDE GÖGÜSLERİM FELAKET ACIYOR SIZLIYOR ARA SIRA SANCI GİRİYOR ÇOK HASSAS OLDU DAHA ERKEN DEĞİLMİ

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ; Sigarayı bir uzman yardımıyla bırakmanız daha doğru olucaktır.Gebe olduğunuz için gögüslerinizin hassas ve ağrılı olması normal bir durum.Gebeliğin ilerleyen haftalarında bu yakınmalar azalacaktır.

SİGARA İLLETİ hamilelikte sigara içenler sigarayı bırakamayanlar yardım ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigara içenler soğan yesin

sigara içenler soğan yesin

Binlerce yıldan beri soğan ve sarımsak neredeyse tüm yemeklere katılan şifa verici birer sebze olarak kullanılılıyor. Salatadan tutun, her çeşit pişirme şeklinde soğan yemeklerimizden eksik edilmiyor. Bilimsel olarak ispatlandı.Bilimsel olarak ispatlanmış bir gerçek de, soğanın içindeki cystein maddesinin eczanelerde kuvvetli bir balgam sökücü olarak satılan ve doktorlar tarafından reçete...
  2. Sigara içenler erken kırışıyor

Sigara içenler erken kırışıyor

Sigara tiryakilerinde hiç içmeyenlere göre 5 kat fazla kırışıklık var. Dermatologlar tarafından yapılan araştırmalarda sigara tiryakilerinde hiç içmeyenlere göre 5 kat fazla kırışıklık olduğu saptandığı bildirildi. Uzmanlar, bazı çalışmalarda sigaranın güneş ışınlarından bile etkili olduğunu belirterek; "Erken yaşlanmak istemiyorsanız, sigarayı bırakın" uyarısında bulunuyor....
  3. Sigara içenler için cilt maskesi

Sigara içenler için cilt maskesi

sigara içenler için yüz maskesi sigara içenler için maske icenler icin cilt maskesi Sigara zaten yeterince çürütüyor bedeninizi kesinlikle bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Bu maskede sigaralı ortamda bulunan yada malesef sigara kullanan melekler için olsun. Sigara cildimizin kara sarı bir görünüm almasına neden olur. Bunu engellemek için; Yatmadan önce 1 armutun suyunu sıkıp...
  4. hamilelikte sigarayı bırakamayanlar buraya

hamilelikte sigarayı bırakamayanlar buraya

etrafıma bakıyorumda hamile olupta sigarayı bırakamayanlar çok fazla . Kendinizi düşünmüyorsanız en azından bebişinizi düşünün ve sigarayı bırakmaya çalışın arkadaşlar. Peki bizim hamişlerimizde sigara içen varmı ?:emzirme:
  5. Sigara İçenler Bunu Mutlaka Tüketin!

Sigara İçenler Bunu Mutlaka Tüketin!

sigara içenler, sigara içenlerin tüketmesi gereken gıdalar, sigara içenlerin tüketmesi gereken besinler Sevgili melekler, her ne kadar zararları konusunda kamu spotları da yayınlansa da, paketlerin üstünde caydırıcı resim ve sloganlar konulsa da, onlarca reklamlar yapılsa da ne yazıkki büyük çoğunluğumuz sigara kullanıyor. Hiç olmazsa çeşitli bitkisel yöntemlerle bu meretin zararlarını aza...

Sayfayı Paylaş