gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sigortasız işçi çalıstırıyorlar dava acabilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim çalıstıgım yer sigorta yapmıo dava acabilirmiyim sigortasız calıstırıo yemek yol parası vs vermio hepsi kendimize ait? [email protected] bu msnme cvblarınızı mail atın lütfen cok acil

sigortasız işçi çalıstırıyorlar dava acabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dava

dava

Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava konusu her şey, insanın kendisiyle ve insanlarla barışık olmamasına, strese ve ufak meseleleri büyütmeye delalet eder.Rüyada dava, mahkeme çevre ve yuva ile ilgili sorunlara işaret eder.Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava...
  2. Medyapım'a dava

Medyapım'a dava

adını feriya koydum oyuncuları Medyapım a dava açılmış sebebi ise meleklerim Yesil Kiraz isimli eserden calinti oldugu iddiasiyla ben çok şaşırdım bakın habere.. Geçen akşam Rahşan Gülşen öyle bir iddia ortaya attı ki, Twitter karıştı. Televizyon Gazetesi'nin haberine göre Gülten Dayıoğlu'nun “Adını Feriha Koydum” adlı diziye dava açtığını ileri süren Gülşan sonrasında Medyapım'ın durumdan...
  3. Sigortası Yapılmayan İşçi Ne Yapmalı?

Sigortası Yapılmayan İşçi Ne Yapmalı?

ssk'sı yapılmayan işçi neler yapabilir,sigortası yapılmayan işçiler ne yapmalı,sigortam yapılmadı ne yapmalıyım,sigortasız çalıştırılan bir işçi nereye başvurmalı İşveren tarafından eksik gün bildirimi yapılan ya da hiç işe girişi gösterilmeyen ve hakları gaspedilen çalışanlar aşağıdaki adımlarla birlikte haklarını arayabilirler 1) Bilgi-Belge Şart İşverenler, çalıştıracağı kimseleri...
  4. sigortasız işçi çalıştırmanın cezası nedir ?

sigortasız işçi çalıştırmanın cezası nedir ?

sigortasız işçi çalıştıranlar nasıl cezalandırılır,sigortasız işçi çalıştırmanın cezası nedir,sigortasız işçi çalıştıranlar nereye şikayet edilir,sigortasız çalıştırılıyorsanız ,sigortasız işçi çalıştıran tespit edilirse ne olur, Sigortasız işçi çalıştırmanın cezası nedir sigortasız işçi çalıştıran ne kadar ceza öder sigortasız işçi çalıştırmanın cezası 2012 yılında ne kadar oldu diye...
  5. İşçi deneme süresinde sigortasız ve ücretsiz çalıştırılabilir mi?

İşçi deneme süresinde sigortasız ve ücretsiz çalıştırılabilir mi?

işçi deneme süresi sigortasız ve ücretsiz çalıştırma,işçi deneme süresinde sigorta şartmı,işçi deneme süresinde ücret zorunlumu,deneme süresinde sigorta yapılırmı,işçi deneme süresi ücret ve ssk hakkında bilgiler İşverenlerin çoğunluğu, yasayı istedikleri gibi yorumlayarak işçileri deneme süresinde sigortalı yapmamakta ve ücretlerinin ne kadar olduğunu söylememekte, hatta bu sürelerde...

Sayfayı Paylaş