gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sık idrara çıkma gebelik belirtisi mi

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bu aralar bebek bekliyorum ve sık sık idrara çıkıyorum. Acaba bu bebişimin geleceğinin belirtesi olabilir mi teşekkür ediyorum.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    olabilir canım adetin geciktimi başka belirtiler varmı aacaba

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yok daha adetime 3 gün var ama bu aralar çok sık idrara çıkmaya başladım. Hızlı cevabın için sağol LAvinyam, bu siteye nası üye olunuyor ya :)

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    siteye girerken üye ol diye yazı görmedinmi ordan olabilirsin

sık idrara çıkma gebelik belirtisi mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sık sık idrara çıkma

Sık sık idrara çıkma

sık tuvalete gitmenin sebepleri sık sık idrara çıkma, sebepleri, ve yanma, hissi, tedavisi, gitme Sık sık idrara çıkmanın sebeplerini ve bu sağlık sorununun sebeplerine göre tedavi yöntemlerini ele alıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Sık idrar çıkmada, kişinin ağrısız bir şekilde ama sık sık idrara çıkması kastedilir. İsrar sıkışmada, kişi aniden sıkıştıran bie idrar yapma hisis ve...
  2. Gebelikte Sık İdrara Çıkma Sorunu

Gebelikte Sık İdrara Çıkma Sorunu

gebelik, sık idrara çıkma sorunu, nedir, ne yapmalı, tansiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gebe meleklerin bebek beklerken en çok şikayet ettiği konulardan biri ,sık idrara çıkma isteğidir.Hatta bazı melekler sırf bu yüzden kapı dışarı çıkamaz hale bile gelebilirler. İdrara çıkma sıklığının bu kadar artmasının nedenlerinden biri beden de...
  3. gebelikte sık idrara çıkma

gebelikte sık idrara çıkma

Gebelik ilerledikçe; büyüyen rahimin etkisi ile idrar torbasına baskı sonucu mesane kapasitesi oldukça azalır. Daha az miktardaki idrar ile mesanede dolma hissi belirir. Bu sık ve az miktarda idrar yapmaya neden olur. Hatta bazen anne adayları geceleri sık kalkma nedeni ile uyku problemi bile yaşayabilirler. Bu durum özellikle ilk 3 ay ve son 3 aylık gebelik periyodunda kendini gösterir....
  4. gebelik belirtisi idrar olabilir mi

gebelik belirtisi idrar olabilir mi

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile...
  5. Kadınlarda Sık İdrara Çıkma

Kadınlarda Sık İdrara Çıkma

Kadınlarda Sık İdrara Çıkma nedenleri nelerdir. Arakdaşlar ben sık sık idrara çıkıyorum acaba bunun sebebi nedir?

Sayfayı Paylaş