gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Şikayetçi olduğunuz firma varsa sesinizi duyurun!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar satın aldığınız ürünleri belirli bir süre sonunda kullanımınız sonucu eğer şikayetiniz varsa yada ürünle ilgili şikayetinizi daha fazla kitlelere duyurmak istiyorsanız işte şimdi size vereceğim linkteki sitede bunu yapabiliyorsunuz. Benim şikayetim var ve bunu herkes duysun diyorsanız hakkınızı aramayı seviyor ve biliyorsanız site tam sizlik kızlar:)

ŞikayetVar adresinden uzun zamandır yayın yapan altın örümcek başarı ödüllü bir servis var. Çoğu firma (bilhassa büyük ve çok büyük firmalar) bu siteyi takip ediyo. İmajlarının zedelenmemesi uğruna her şikayeti dikkate alıyolar. Bu sitede şikayetinizi dile getiriyosunuz ve firma sorununuzu gerçekten çözmeye çalışıyo.

Firmaların burada dile getirilen şikayetleri çözüme kavuşturma grafikleri yine sayfada yayınlanmakta, yapılan her şikayetin çözülüp çözülmediği ayrı ayrı görülebiliyo.

Çok büyük rahatsızlık yaşamışsanız buraya şikayetini anlatıp başkalarının bu şikayeti görmesini sağlamakla aynı zamanda dolaylı olarak firmayı cezalandırmış da oluyosunuz. Gerçekten güzel bi servis..

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    canım bu site çok işime yarıyacak,bilgilendirme için gerçekten tşk
    anaaaa siteye girdim,kardeşim buraya üyeymış ve bütün şikayetlerini okuyorum şu anda ne çok problemli bir kardeşim varmış meğersem

Şikayetçi olduğunuz firma varsa sesinizi duyurun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abone Olduğunuz Dergi Var mı?

Abone Olduğunuz Dergi Var mı?

Melekler Mekanı sakinleri, dergi okur musunuz? Özellikle sevdiğiniz ve abone olduğunuz dergiler var mı? Yoksa farklı zamanlarda farklı şeyler okuyanlardan mısınız?
  2. Allahin Var Olduğunun Ispati

Allahin Var Olduğunun Ispati

allahın var olduğunun ispatı allahın olduğunun kanıtı Var olanın kanıtlanması kolaydır. Yok olanın kanıtlanması imkansızdır. Bir elma cinsinin yeryüzünde olduğunu iddia eden bir in-san, bir elmayı göstermekle bunu kolayca kanıtlayabilir. Elmanın yok olduğunu savunan ise, ya bütün elma ağalarını kesip yok etmesi lazımdır ya da bütün yeryüzünü karış karış do laştırıp hiçbir yer de bir tek...
  3. sesimle varım

sesimle varım

ünlü şarkıcı Funda Arar albüm çalışmaları içerisindeyken yaptığı bir röportajında ilginç şeyler söyledi....... KADINLIĞIMLA ŞÖHRET OLMADIM! 10'UNCU SANAT YILINDA YENİ BİR ALBÜMLE SEVENLERİNİN KARŞISINA ÇIKAN FUNDA ARAR: ŞÖHRET OLMAK İÇİN KOLAY YOLU SEÇMEDİM. ELİNE YÜZÜNE BAKILIR BİRİYİM. KADINLIĞIMI ÖNE ÇIKARIP, ÇABUK ŞÖHRET OLABİLİRDİM!.. Pop müziğin sevilen sesi Funda Arar, 10'uncu sanat...
  4. :::::Var olduğunu Bilmek Bile Yeter :::::

:::::Var olduğunu Bilmek Bile Yeter :::::

Kırgın düşlerimden uzak kırgın kalbimi avutuyorum. Kimbilir kaç zaman geçti sensiz sayamadığım... Senden uzak sesinden uzak... Bir kez dokunamadığıma mı yansaydım sana yoksa sesinden uzak kaldığıma mı hangisi daha çok canımı yakıyordu... anlayamadım. Yıllardır içimdeydin belki de asırlardır... belki de doğmadan önce de biliyordum seni. Hep beklediğimdin sen ama sana bunu anlatamadım... Ben...

Sayfayı Paylaş