gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sıkışan fermuar sıkışmış fermuar nasıl açılır

Sevgili melekler, tam da evden çıkarken, pantolonunuzun ya da elbisenizin belki de çantanızın fermuarının sıkışmasından daha aksi ne olabilir? Hemen moralinizi bozmayın ve şu küçük bilgiyi aklınızın bir köşesine yazın :D:D Fermuarı açabilmek için, fermuarın dişlerine boydan boya dudak kremi sürün. :tik:

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıkışan fermuarlar

sıkışan fermuarlar

 Fermuarlar sıkışırsa: Kurşun kalemle fermuar dişlerinin üzerini karalayın.
  2. Sıkışan Vidayı Nasıl Açabilirsiniz ?

Sıkışan Vidayı Nasıl Açabilirsiniz ?

Bu konu; sıkışan vidayı açma konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tamirat işlerine eliniz yatkınsa eğer, size harika bir pratik bilgi verecğeiz. Diyelim ufak bir tamirat işiyle uğraşıyorsunuz ama vidayı bir türlü gevşetemiyorsunuz. Gücünüz de yetmiyor , zaten vida da paslanmış, çıkmam diyor. Çözümü basit :D:D Sıkışan yahut paslanan vidaları çıkarmak oldukça zordur....
  3. fermuar bozulmasını nasıl önleriz

fermuar bozulmasını nasıl önleriz

Arkadaşlar size komik gelebilir ama benim fermuarlarım sürekli bozuluyor.Anlamadım gitti hızlı mı çekiyorum neyin nesidir, hemen bozuluyorlar. Yok mu bunun bir çaresi :S
  4. sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım

sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım

Deli olacam, zorlaya zorlaya bıçakla açtım ama sormak istiyorum aklıma gelmişken, sıkışan kavanoz kapağı kolayca nasıl açılır ?
  5. Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

kulak tıkanıklığına ne iyi gelir,kulak tıkanması niye olur,kulak tıkanmasına ne iyi gelir,kulak tıkanmasını ne geçirir,kulak tıkanması nasıl geçer Bazen alerji, nezle, yüzmek veya hava basıncı değişikliklerden dolayı kulaklarınız tıkanır. Birçok zaman kulak tıkanıklığı kendiliğinden geçer ama bazen kalıcı olur ve buda her şeyden çok bizi kişilerin yaşam kalitesine olumsuz etki yapar. Kulak...

Sayfayı Paylaş