gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sima - Herseye ragmen

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Bugün de bitti yine sensiz Bense yatağımda yine çaresiz Ah ağrır deli başım
    Avucumda yorgun sessiz
    Ve hep her an bıkkın ümitsiz

Biran bile düşünmedin belki de
    Yarınlar haram şu yüreğime
    Daha az önce dokundum son resmine
    Bir parça yıkık, kırgınım işte

Anlat ban a nasıl terkettin acımadan
    Anlat hadi vurup gittin korkmadan
    Anlamsız bir dolusözü var dilimde bağışlan maz

Yine de ben ayaktayım
    Her şeye rağmen

Sima - Herseye ragmen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BugÜn Yine Çok GÜzelsin Hayat Her Seye Ragmen…

BugÜn Yine Çok GÜzelsin Hayat Her Seye Ragmen…

Öncelikle şunu kabul edin, hayat adil değil. Hiçbirimiz, hiçbir canlı eşit yaratılmadı. Başımıza gelenler de eşit değil. Önce hayatın adil olmadığını kabul etmelisiniz. İşine akıl erdirebildiğiniz bir Tanrı, Tanrı değildir. “Guguk Kuşu” filminde Jack Nicholson akıl hastanesinde çok ağır bir mermer havuzu kaldırabileceğine dair diğer hastalarla iddiaya girer. * Yüklenir ve havuzu kaldırmaya...
  2. **yaşamak herşeye ragmen yaşamak**

**yaşamak herşeye ragmen yaşamak**

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ..Her Acı Bir Gun Siliyor Benden... Yarım Kalanlara Ragmen!!

..Her Acı Bir Gun Siliyor Benden... Yarım Kalanlara Ragmen!!

her acı bir günah siliyor benden yarım kalanlara rağmen
  4. İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova Kimdir ?

İşte Benim Stilim Sima Şerafettinova Kimdir ?

Sima Şerafetinova İşte Benim Stilim yeni yarışmacılarının en küçük ismi. 17 yaşında olan Sima Şerafetinova ailesinin izniyle yarışmaya katılmış. 'Çakma barbi' lakabı takılan Sima Şerafettinova Azerbaycanlı. Sima'nın anlattığına göre babası Azerbaycan'da önemli bir işadamı ve bir holding sahibi... 15 yaşında Azerbaycan'da babasından gizli olarak 13 yaşında fotomodellik yapmış. 15 yaşında da...
  5. Sima Şerafettinova Diskalifiye Oldu !

Sima Şerafettinova Diskalifiye Oldu !

İşte Benim Stilim eleme gecesinin gündüzüne Sima Şerafettinova olayı damga vurdu. Öykü Serter eleme öncesinde Sima Şerafettinova 'nın yarışmadan diskalifiye edildiğini duyurdu SİMA ŞERAFETTİNOVA KOVULDU MU KAÇTI MI? Sima Şerafettinova ise kurallara uymadığı için diskalifiye edildiği açıklamasını instagram hesabından yalanladı. Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim'den kendisinin ayrıldığını...

Sayfayı Paylaş