gebe
  1. meraklı kız

meraklı kız Forum Okuru

şımarık kız diyetini bilen varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında meraklı kız tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar geçen gün tülin şahinin programını izlerken şımarık kız diyetini duydum ama tam anlayamadım şımarık kız diyetini bilen ve seyreden varsa konu ile ilgili bana bilgi verebilirmi konuşmaların sonlarında yetiştim çünkü ve bu diyeti çok merak ediyorum:)

şımarık kız diyetini bilen varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ee Peki Bunları Bilen Varmı? :)

Ee Peki Bunları Bilen Varmı? :)

türkiye'de resmi kayıtlara geçmiş en uzun soyadı 'ayyıldızlı kırmızı bayrak taşıyan kahramanoğlu'dur. bir futbolcu topa her kafa vuruşunda, beyninde 1000 hücre öldürür. güneş, ısı verdikçe küçülür. antik yunan'da doğmak ve ölmek yasalara aykırıdır. medine'deki hz. Muhammed camii, 30 futbol alanı büyüklüğündedir. 2000 mermer sütunu, bir asansörü, açılabilir bir açtısı vardır. Dünyadaki...
  2. rahimde yara dondurma işlemi nasıl yapılır bilen varmı kızlar

rahimde yara dondurma işlemi nasıl yapılır bilen varmı kızlar

Kızlar rahmimde yara varmış ismide servikal erozyon diyorlar, bu yara dondurma işlemini nasıl yaptırıyoruz sebebi ne bu yaranın ve işlemde acı duyuluyor mu ? Birde biliyorsanız fiyatı nedir ?
  3. waffle hamuru yapmayı bilen varmı?

waffle hamuru yapmayı bilen varmı?

Dışarda bayıla bayıla waffle yiyoruz ama artık evde kendim yapmak istiyorum melekler, nasıl yapıldığını bilen varmı acaba aranızda?
  4. iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

iğneli epilasyon fiyatlarını bilen varmı

merhabalar iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim bana iğneli epilasyonun nasıl yapıldığını etkilerini ve fiyatları hakkın da bilgi verirseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler
  5. lazer lipoliz fiyatlarını bilen varmı

lazer lipoliz fiyatlarını bilen varmı

selm hanımlar lazer lipoliz fiyatlarını bilen varsa söyleyebilirmi

Sayfayı Paylaş