gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

şımartın beni...:)

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

ya valla ölcem pat die bensiz kalcaksınız...şu sınav sitresi:shootout: yokmu adamı deli ediyo kendime nokta kadar zaman yok.çok yoruluorum anniş hasta ev işleride:a026::temizlik::d015: bana bi kpssyi kazansam ayy Allah'ım duy benii neyse beni sevinde şımarayım birass...olmas mı? :slm::D

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    jakuziyi hazırlattım buyur bakalım kokteylde yolda bitanem kuş tüyü yatağında hazır sonrada buraya uzanırsın. Binbir çeşit elbise dolabında hazır muhteşem bir akşam yemeği için birini seçmen gerekiyor...

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    oyyy kurban olurummm:D hemen geliom

4. Onun_Ülkesi

Onun_Ülkesi Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seni kardeşime alıcam :D:D yetmez mi :):) şımar şimdi :D

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    tamam o zaman:D

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kazandın mı kız sınavı şimdiiiiiiiiiiiii

7. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    1 sene olmuuuuuş

şımartın beni...:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benin

Benin

Benin Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, batıdan Togo, kuzeybatıdan Burkina Faso, kuzeydoğudan Nijer, doğudan da Nijerya ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 9 30 Kuzey enlemi, 2 15 Doğu boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 112,620 km² kara: 110,620 km² su: 2,000 km² Sınırları: toplam: 1,989 km Sınır komşuları: Burkina Faso 306 km, Nijer 266...
  2. Bendir

Bendir

bendir çeşitleri bendirin özellikleri bendirin tarihçesi tarihçesi fiyatları Bendir Bendir, Klasik Türk Müziğinde kullanılan başlıca vurmalı ritim çalgılarından biridir. Zilsiz büyük tef, nakkare ve kudümle birlikte kullanılır. Derisinin iç yüzüne boydan boya gerilen kiriş sayesinde aynı anda iki değişik tını çıkarabilir. Bendir, Klasik Türk müziğinde ve özellikle Mevlevi zikr musikisinde...
  3. cildinizi şımartın

cildinizi şımartın

Kış aylarında hemen hepimizin ortak şikayetlerinden biri cilt kuruluğu. Çevresel nem oranlarının azalması ve soğuk havanın ciltte nem kaybına neden olarak kuruluk problemini oluşturuyor veya artmasına yol açıyor. Kuruluk en sık kol ve bacaklarda görülüyor. Ancak vücudun her yerinde ortaya çıkabiliyor. Kış aylarında kuruluk arttığından başka sorunlar da ortaya çıkabiliyor. Kaşıntı, derinin...
  4. bari siz şımartın

bari siz şımartın

arabam 60 model şarkısı arabam 60 model sözleri şarkı sözü ah yaa eşim gün geçtikçe odunlaşıyor monotonlaşıyoruz....offffffffff ne ilgi ne alaka hiç birşey yok...sabahtan akşama kadar evdeyim yemek temizlik....çocuk..vs..derken akşam oluyor...hiç komşumda yok olanalrında hepsi iş kadını canım..bir tane tek var apartmanda oda evde çocuk bakıyor ve yaşıtım deeğil ...zaten yabancı bie...
  5. 2012 Sonbahar Steve Madden Ayakkabıları...Ayaklarınızı Şımartın....

2012 Sonbahar Steve Madden Ayakkabıları...Ayaklarınızı Şımartın....

2012 Sonbahar Steve Madden Ayakkabıları Steve Madden Ayakkabı Modelleri Dünyanın en çok beğenilen ayakkabı markalarından Steve Madden 2012/2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonundaki birbirinden özel modelleriyle yeni sezona merhaba diyor. Doğanın en sıcak renkleriyle bezenmiş dolgu topuklar, sivri burun neon renkli stilettolar ve bilekten bağlı platform topuklu ayakkabılar feminen bir silüet...

Sayfayı Paylaş