Şimdi Kart Çekebilirsiniz:) | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

Şimdi Kart Çekebilirsiniz:)

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında sevil tarafından paylaşıldı.

1. sevil

sevil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    melek kartları melek kartlari kartı çekmek kartı melekler Kart çekme bölümü sanırım kapandı, 2009 yılı bölümünün açılmasını bekliyoruz:)

sevgilerimle

Son düzenleme: 12 Ocak 2009
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. Fuzun

Fuzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu ne yahuuuuuuuuuuu?

4. damlaküçük

damlaküçük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Slm fal baktirmak istemistim

6. nbm1

nbm1 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    8
Şimdi Kart Çekebilirsiniz:) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tebrik Kartları

tebrik yazısı örnekleri tebrik kartı yazıları yazısı örneği kartı örnekleri yazıları Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: -...
  2. Müze Kart

müze kartı hakkında bilgi Bakanlıktan Kültür Hizmeti – 20YTL Vatandaşlar, 20 YTL Vererek Elde Edecekleri "Müzekart" ile 1 Yıl Boyunca Türkiye'nin Her Yerindeki 300'ü Aşkın Müze ve Ören Yerini İstediği Kadar Ziyaret Edebilecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı, vatandaşların müze ziyaretlerini artırmak için önemli bir projeyi hayata geçiriyor. Vatandaşlar, 20 YTL vererek elde edecekleri...
  3. Kandil Kartları

kandil kartları kandil kartlari kartları facebook facebook resimli mesajları
  4. Bayram Kartları

bayram kartları bayram kartı Eskiden bayramlarda sevdiklerimize tebrik kartları yollardık ama çok eskide kaldı artık kartların yerini smsler ve elektronik postalar aldı... Sizde bu bayram sevdiklerinizi hatırlamak en azından bir elektronik posta göndermek isterseniz buyrun en güzel bayram kartları :tik:
  5. şunu şunu hiç haketmedim

hayatınızda size de pek çok haksızlık yapılmıştır..... en zorunuza giden ve unutamadığınız içim içimi yiyor ben şunu şunu hiç haketmedim diyorsanız bizimle paylaşın melişler........:fırtına::fırtına:

Sayfayı Paylaş