gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Simply Red - Simplified

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

01- Perfect Love - 03:13
    02- Something Got Me Started - 03:45
    03- Holding Back The Years - 04:19
    04- More - 04:19
    05- A Song For You - 04:08
    06- Your Mirror - 04:15
    07- Fairground - 05:15
    08- My Perfect Love - 03:38
    09- Smile - 03:10
    10- Sad Old Red - 05:45
    11- For Your Babies - 04:25
    12- Every Time We Say Goodbye - 03:06

Simply Red - Simplified konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aulonocara sp. Red Rubescens (Red Rubin)

Aulonocara sp. Red Rubescens (Red Rubin)

red rubin Beslenme biçimi: Etçil Davranış biçimi: Orta derecede agrasif Üreme: Dişiler ortalama 25 adet yumurtayı ağızda kuluçka yaparlar Sıcaklık: 26 °C En fazla büyüdüğü boy: 14-16 cm Su sertliği: Sert Ph: 7.8 - 8.6 Genel Yorum:Malawi gölünün ender balıklarındandır.Sert suyu...
  2. Red Breast

Red Breast

Kullanılan Malzemeler 2cl seker surubu 6-7 adet cilek Nar suyu 1 dilim karpuz 8cl uzum suyuYapım Şekli Karpuz ve cilegi kucuk kucuk dograyip blendira aktarin. Uzum suyunu, seker surubunu ve dilediginiz olcude nar suyunu ekleyerek shakerda karistirin. Buzdolabinda soguttuktan sonra uzun highball bardagina doldurarak, servis yapin.
  3. Red Bull tehlikesi

Red Bull tehlikesi

Red Bull tehlikesi Red Bull enerji içeceğini inceleyen Avustralya’da bir sağlık merkezi içildikten bir saat sonra kanın yapışkan hale geldiğini saptadı. Uzmanlar bu durumun gençlerde bile kalp krizi riskini artırdığını belirtti Avustralyalı araştırmacılar, enerji içeceği Red Bull’un genç insanlarda bile kalp krizi riskini artırdığını belirledi. “Kanatlandırması” için üniversite öğrencileri...
  4. Converse Red Serisi

Converse Red Serisi

converse red Converse yeni yılda da rahatlığından ve stilinden vazgeçmek istemeyenlere "Converse 1HUND(RED) Artists" kış koleksiyonunu sunuyor. Sürekli yenilenen muhteşem koleksiyonları ile Converse RED serisinin en beğendiğiniz modeli yılbaşı gecesi siz her neredeyseniz, oraya gelecek! Özgür ruhu ve asi duruşu ile Converse yeni yılda da sizinle birlikte hayatın tam içinde...
  5. red pepper günlüğüm..

red pepper günlüğüm..

red pepper pepper time zararları bu sabahtan itibaren red peppere başlamış bulunmaktayım..hergün sizinle durumumu paylaşacağım.. sabah:2 bardak su ile red pepperi içtim devamlı su içmek istiyorum içtikçe daha çok susuyorum:ehi: elma sirkesinin mucizesi dilden dile dolaşıyor hapımı içtikten sonra 1 çorba kaşığı elma sirkesini bol su ile içtim biraz ekşimsi ama yaza fit girebilmek için...

Sayfayı Paylaş