gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sinan Özen - İsyanım Var

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hep ağladım biraz gülmek istedim Ne yaptıysam duyulmadıki sesim Hergün feryat ettim ölmek istedim
    Çağırsamda gelmediki ecelim
    Her gün isyanım var benim kadere
    Ne güldürdü ne öldürdü bir kere
    Cehennem dertleri var cennetimde
    Ben yaşarken ruhum öldü içimde
    Dertler çaldı her gün benim kapımı
    Kapanmadan deşti yine yaramı
    Bıktım çekmekten dünyanın kahrını
    Allahım baştan yaz benim yazımı
    Her gün isyanım var benim kadere
    Ne güldürdün ne öldürdün bir kere
    Cehennem dertleri var cennetimde
    Ben yaşarken ruhum öldü içimde

Sinan Özen - İsyanım Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Son Mektup

Sinan Özen - Son Mektup

Senden mektup aldım dün akşam üstü Postacı kapının altından atmış ellerin titremiş yazından belli bu bana yazdığın son mektup olmuş Benden ayrılmaya karar vermişsin Bütün resimleri gönder demişsin Seni sevdiğimi düşünmemişsin bu bana yazdığın son mektup olmuş Geçen günlerimiz hep hatırında Acılar zamanla unutulurmuş Özür dilemişsin son satırında Bu bana yazdığın son mektup olmuş
  2. Sinan Özen - Aramadım

Sinan Özen - Aramadım

Bu yasanmis bir ask hikayesi dinleyin.. Soramadim, soramadim, kimselere soramadim Ne yapiyor simdi nasil? Merak ettim saramadim Ben bunlari hak etmedim herseyimle seni sevdim Askima hep sayip ciktim hata mi ettim??? Aylar oldu, yillar oldu aramadim aramadim ellim gitti telefona gururumdan aramadim Sevdi gönlüm deli oldu, yanlis yaptin aramadim Ellim gitti telefona bende bittin aramadim
  3. Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Dün gece bu şehri seller götürdü Sen ağlıyorsun sandım Sabaha karşı yağmurlar dindi Sen dinemezsin bütün dualarım senin içindi Ben kendimi kaybettimde Seni kaybetmedim daha Dünya gözümde değil Bir can borcum var allaha Ey benim sevmeleri anneme benzeyenim Ben seni hiç bir zaman bu kadar özlemedim Ey benim gözlerimi avucuna yumduğum Senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim..
  4. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam
  5. Sinan özen senden sonra sözleri lazım bana var mı ?

Sinan özen senden sonra sözleri lazım bana var mı ?

Sinan özenin seslendirdiği şarkının sözleri lazım arkadaşlarım senden sonra isimli parçanın sözlerini verbilir misiniz lütfen.

Sayfayı Paylaş