Sinir oluyorum.

UzakMavi

Yeni Üye
Üye
Sinir oluyorum.
* Şu Mavi Jeans'in ''Burası İstanbul'' reklamına sinir oluyorum. Hele o boyfriend jeans giyen kızın ''Hee hee burası İstanbul'' deyişi daha çok sinirimi bozuyor. O ''Boyfırend ciins'' deyince tokat manyağı yapasım geliyor. Yalan söyleyemiycem hiç.

* Zaten Türkiye de sadece İstanbul'dan ibaret.

* İstanbul da sadece Taksim'den falan ibaret, evet kesinlikle.

* Reklam yurtdışı için hazırlanmış aslında, o açıdan da güzel. (bkz.dönek)

* Bir de inançsızlığa, inançların farklılığına, farklı türden inançlara sahip olanlara saygı bekleyen insanların, inanca ve insana saygısızlık etmesine sinir oluyorum. Ben kendi adıma herkese saygı gösteriyorum tamam da, benim de saygı görmeye hakkım var.

* Hidayet'in o Turkcell 3G reklamlarında salak salak şarkı söylemesine de sinir oluyorum. Hele o ''Nuuuri'' deyişi.

* Yok yani, sırf Hidayet'i sevdiğimden.

* Hidayet burdan sana sesleniyorum gözlerini kısıp, uzuuun uzun kameraya bak yapma etme, git NBA'ine Kobe Bryant'ı falan blockla koçum.

* Hmm bakıyım başka neye sinir oluyorum.

* MU-YAP sana sinir olduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum. Bir süre sonre kendi kendini imha edeceksin zaten, geber.

* Cem Garipoğlu'nun ne halt yediğini bize aktaran sevgili medyamıza da sinir oluyorum. Çok sağolun. Yakında hangi saatlerde tuvalete gittiğini de aktarırsınız artık. Daha bir mesud oluruz.

* Aşk-ı Memnu'ya da sinir olmaya başladım. Geçen sezon Bihter'le Behlül ne ara şeyedecek diye beklettiler milleti, şimdi de Beşir salağı gördüklerini ''Ednan Bey''e ne zaman anlatacak diye bekletecekler. Sezon sonu açıklar artık Beşir. O zamana kadar da Behlül'le Bihter'in bebekleri falan doğar. Behlül çocuğa Ednan ismini koyar, öyle gelişir olaylar.

* Olur bence. Matmazel'in ''3 kuruş maaşa'' yalı alabildiği diziden her şey beklenir. Mümkün.

* Evet dizilerden konuyu açmışken, LOST'un bu kadar ara vermesine de sinir oluyorum. Tamam mı?

* Her sezon 3-4 ay diziyi yayınlayıp 8-9 ay ara veriyorlar resmen.

* Bu arada Gossip Girl sezon 3 bölüm 1'de, Jenny'nin Serena'yla ilgili dediği şeyi 4-5 kez dinlemişimdir herhalde (spoiler)Then it's Serena's problem. As of now, we made her a promise. And it is very important to keep those. Even if they were asked via drunken text from a Turkish pay-as-you-go phone.(spoiler) Turkish lafı geçmesi bile tuhaf geldi bana, bu cümleyi Chuck'ın ağzından duymak isterdim o başka tabii. :p öhöhm.

* Tuhaf tuhaf huylarım var... Mesela az önce,yazarların ilk yazılarını merak edip onlara baktım. İşim gücüm yok çünkü ondan.

* Bitti rahatladım.

wallasinir olmakta haklısın cnm insanı deli ediolar sacma sacma seyler var.komik yada güzl oldklarını insanlarn bgndiklerini sanıolar ama yaniliylar iştye insanları sinir etmktn başka bi işe yaramıo yaptkları

''tokat manyağı yapasım geliyor''

ve

''aşk-ı memnu'ya da sinir olmaya başladım. geçen sezon bihter'le behlül ne ara şeyedecek diye beklettiler milleti, şimdi de beşir salağı gördüklerini ''ednan bey''e ne zaman anlatacak diye bekletecekler. sezon sonu açıklar artık beşir. o zamana kadar da behlül'le bihter'in bebekleri falan doğar. behlül çocuğa ednan ismini koyar, öyle gelişir olaylar.
* olur bence. matmazel'in ''3 kuruş maaşa'' yalı alabildiği diziden her şey beklenir. mümkün
.''

valla süpersin acayip güzel tespit.. tek kelimeyle bravo ve gülmek bana biraz iyi geldi yazdıklarını okuyunca

Geri