gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sinirli avatarlar

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sinirli avatarlar sinirli avatar avatarları avatar resimleri [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

sinirli avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaratıcı Tembeller, Üretken Sinirliler

Yaratıcı Tembeller, Üretken Sinirliler

Kim daha mutlu? Yaratıcı tembeller mi üretken sinirliler mi Yaşam pastasını sürekli olarak büyüten pek çok hastam var. Bunlardan bazıları bir değil birkaç pastaya bile sahip! Çileklisi, çikolatalısı veya elmalısı ile yetinmeyip pasta sayısını daha da artırmaya çalışan, çok çalışkan, çok üretken, çok verimli ama ne yazık ki yorgun, bıkkın ve zaman fukarası bu insanlar. Pastalarını yemeye...
  2. Sinirli

Sinirli

Sinir küpü olan birini görmek akılsız ve hisleriyle hareket eden ve bundan zararlı çıkan kimseye, Bir şeye sinirlendiğini görmek, can sıkıcı bir duruma delalet eder.
  3. çok sinirliyim:(((((((

çok sinirliyim:(((((((

Çok sinirliyim...bu eğitim şartlarına çok sinirliyim....Dün gece radyoda bır program dinliyordum..unıversıte okuyanlar katılıyordu...hepside okumuş ama işsiz kalmış diplomalılar....Ömrümüzün yarısını okullarda geçiriyoruz ve sonuçda kendi hayalımızı gerçekleşdirmek için...ama genelde bunlar pek hayat geçırmek mümkün olmuyor....Ana okul,orta okul,lise,unıversıte oda yetmiyormuş gibi doktora yap...
  4. sinirliyim...asabiyim....

sinirliyim...asabiyim....

fetih suresinin son 5 ayeti sınav için fetih suresi offf kızlarrr benn öldüm bittim ....pazar günü ygs sınavım varr inanın bu hafta başından berii bir türlü uyamıyorum ....gecen hafta bıraktım dersleri yeter dedim hazırım dedim ama şimdi yeniden derslere başladım cok heyecanlıyım .... bu sınav benim için cok önemliii ....offf kalbim yerinden cıkıyor kızlar biriniz tutun şu kalbii.......
  5. Çocukların Sinirli Olmasının Nedenleri

Çocukların Sinirli Olmasının Nedenleri

sinirli çocukla baş etmenin yolları, çocukların sinirli olması, çocuklarda sinir genetikmi Günümüz de birçok kız ve erkek çocuğun oldukça hırçın ve sinirli olduğunu görüyoruz. Hatta büyüklerin birçoğundan bile şu sözü duymuşluğunuz olmuştur"Ben bu kadar çocuk büyüttüm böyle çocuk görmedim" Sizi bilmem ama sinirli bir çocuğa sahip olan ve bu durum karşısında bazen çaresiz kalan...

Sayfayı Paylaş