Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

sinirli erkeğe nasıl davranılmalı sinirli erkeklere nasıl davranmalı erkek insana davranmalı biri sakinleştirilir Genelde erkekleri çıldırtmak için elimizden geleni yaparız ama sonrası çok kötü olur yaptığımız hatala kalırız. Peki meleklerim şeytanlıklara aklımız çalışıyor gelin bide onlara meleklik yapmaya çalışalım :) :)

Her zaman işler yolunda gitmiyor elbet. Ara sıra kavga, gürültüde olacak, olacak ki mutlu anların kıymeti bilinsin.
    Biz kadınlar, annelik içgüdüsü sebebi ile, erkeğe nazaran daha verici, daha toparlayıcı ve daha yapıcıyız. Hal böyle olunca, tartışmalarda kadın biraz daha sakin kalan taraf oluyor ister istemez.
    Kabul edelim ki; erkekler sinirlendiklerinde gözlerinin önüne inen bir “mantıklı düşünememe” perdesi sayesinde, ağzından çıkanı kulağı duymaz, etrafta olan biteni görmez oluveriyorlar.
    Ne yapalım, bu da onların bir zayıf noktası…Çöpe mi atalım adamları böyleler diye…!
    Elbette hayır. Sinirlenmiş erkeği nasıl sakinleştireceğiz…?

Öncelikle hemen problem çözme kostümümüz olan, sıcak gülümseyişimizi ve sakin ses tonumuzu göstermeliyiz.
    Erkeklerin çok sinirlendiklerinde biraz kendileri ile kalma isteklerine saygı göstermek çok önemli. Biz konuşarak ve anlatarak rahatlıyoruz, ama onlar susmayı tercih ediyor.
    Ona biraz zaman verip, o sırada sevdiği bir içeceği ve ya bir yemeği hazırlayabilirsiniz.
    Unutmayalım ! gülümseyen ve sakin ses tonlu kostüm halen üzerimizde.
    Göz ucu ile takibe devam ediyoruz…!
    Göreceksiniz ki; ihtiyacı olan alanı verdiğinizde ve ona “ben buradayım” mesajını ilettiğinizde, bir süre sonra sakinleşecek ve size sarılacaktır.
    Unutmayalım, aslında her erkek annesinin kuzusu. Ve aslında bundan hoşlanmadıklarını söyleseler bile, hayatlarındaki kadından bekledikleri biraz sefkat, biraz anlayış…

Young bride ve MaWiM bunu beğendi.
  2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Katılıyorum aynen dee öylee...tşkler güzel noktaya değinmişsin meleğimm

çiçekçi kız bunu beğendi.
  3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

paylasimin icin tsk

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

Teşekkür ederim bebeklerim :)

5. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

güzel ve önemli bi yazı olmuş emeğine sağlık

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Erkek sinirliyken asla üzerine gitmemek gerekiyor bu esnada kaş yaparken göz çıkartabilirsiniz biraz daha sakinleşmesini bekleyip daha sonra yumuşak bir ses tonuyla karşısına geçip konuşursanız konuşmanın temeli daha sağlam olacaktır

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardımm :(((

merhabalar. ben ismimi vermek ıstemıyorum. bir konuda size danısacaktım...akıllı ve olgun bır ınsanım, eşim bazı zamanlarda çok sinirli oluyor. annesi ve babası dahi ona laf geçiremiyor. cok sınırlı zamnlarında bana vurmamak için ya üstündekileri yırtıyor, ya da sağa sola vuruyor. siniri ise 5 dk bile sürmüyor. gece ise hiçbirsey olmamıs gb davranıyor...sarılıp yatıyoruz..tabı bnm kalbm kırıldıkça kırılıyor...sakın bır zamanında konuyu acınca moralı bozuluyor ve ben konuyu kapatmak zrnda kalıyorum.. yanı konusamıyoruzzz...konu kapanıyor..bu durumda ne yapmam gerekiyor. yardımcı olursanız sevnrm...ben hayatımda boyle şeyler gormedım. anne ve babam bana bu sekılde davranmadı. boyle huyları da yenı cıktı. anlamadım gıttı....

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardimm

allah yardimcin olsun ayni erkek benim basimdadza var ama benimkisi cok hakaret ediyor 5 dk sonra birsey olmamis gibi davraniyor bende bilmiyorum ne yapicamii

9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

en iyisi bir psikologdan yardım almak arkadaşalr tabi bunu iyi birdille eşinize anlatmanız gerekiyor.
    Erkeleri idare etmek çok zorrr alalh hepimizin yardımcısı olsun:D:D

10. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

en iyisi bir psikologdan yardım almak arkadaşalr tabi bunu iyi birdille eşinize anlatmanız gerekiyor.
    Erkeleri idare etmek çok zorrr alalh hepimizin yardımcısı olsun:D:D

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kadınlar susarak bir kenara sığınarak veya ağlayarak sinirlerini atabilirler ama söz konusu erkekler olunca bence bu durum değişiyor.. erkekler sinirlerini genellikle bağırarak veya biryerlere sataşarak yada saldırarak üstlerinden atarlar.. durumun saldırganlığa kadar gitmesini istemiyorsak tek yapmamız gereken şey onlar bağırırken onları sakince alttan almak ve onların istedikleri şekilde ilerlemek onların sakinleşmesi için en etkili silah olacaktır... erkeklerin sinirli anlarında onlar bağırırken eğer sizde onlara karşılık verirseniz onlar daha da hırçınlaşacak ve daha da sinirleneceklerdir.. bunun olmasını istemiyorsak tek yapmamız gereken sıcak bir gülümseme ile susarak onları sonuna kadar dinlemek.. eminim ki sonunda bağırmaktan yorulacaklar ve sakinleşeceklerdir eğer onlarla konuşmak istiyorsanız en doğru zaman onların sakinleştiği zamandır...

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben 22 yasındayım. Esimle 6 yıldır birbirimizi sevdik sonra evlendik .Evleneli 10 ay oldu. Esim cok degişti beni sevmediini düsünüyorum ve onu hic taniyamadigimi. En ufak seylere büyük tepki veriyo be daha önce böyle bişi yasamadim nolur yardım edin

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mrb arkadaşlar 2 yil evliyim eşimi severek aldım ama eşim öncede bu kadar sınırlı değildi çok tartisi yoruz bana hakaretler ediyor çok üzülüyorum bende üzerine gidiyorum dayanamıyorum neyapicagimida bilmiyorum :(

nurrrr bunu beğendi.
  14. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

bence çayına uyku ilacı atıp bi temiz dövün.:)

- - - Updated - - -

bence çayına uyku ilacı atıp bi temiz dövün.:)

15. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

ay hep severek aldık bacım.merak etme onların doğasında var.köprüyü geçene kadar herşey.ama alttan alma olayına kesinlikle karsıyım.o konuşucak ben susucam öylemi,kanser olurum ayol.en iyisi karşılıklı kavga.bi nevi sitres atma gibi düşünün.herkez içini boşaltsın sonra zaten barışılıyo:)ama içinize atıp kendi kendinizi üzmeyin.unutmayın hayatta sizden daha değerli kimse olamaz

Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. erkeği burcundan nasıl tanırsınız

yengeç erkeği aşkını nasıl belli eder boğa erkeği sevdiğini nasıl belli eder yengeç sevdiğini ikizler boğa sevgisini Erkeğinizi burcundan nasıl tanırsınız? Koç (20 Mart-19 Nisan) Onu nerede bulabiliisiniz? Futbol sahasinda arkadaslariyla oynarken veya açik hava yarismalarina katilirken onu izlemeye gidin. Fiziksel aktivitelere bayilir! Sevdigi kadin tipi Spor takilan, maceraci tipleri...
  2. Bir Erkeği Evlenmeye Nasil Ikna Edersiniz?

bir erkeği evlenmeye nasıl ikna edersin Bir Erkeği Evlenmeye Nasil Ikna Edersiniz? BİR ERKEĞİ EVLENMEYE NASIL İKNA EDERSİNİZ? Hayalinizdeki erkeği bulmak bir şey, o erkeği elinizde tutmak ayrı bir şeydir. Rüyalarınızdaki erkeğin size evlenme teklif etmesini sağlamak için WikiHow siz hanımlara küçük sırlar veriyor, biz de onların en önemlilerini sizin için seçtik: Kendine güveniniz tam...
  3. Türk Erkeği Neden ve Nasıl Döver?

rüyada doğuramamak rüyada hamile olup doğuramamak doğuramadığını görmek 9 bin kadına soruldu. İşte çarpıcı cevaplar... Şefkat-Der Kadın Hayata Tutunma Evleri’ne 1995 yılından bugüne kadar sığınan 9 bin kadın ve genç kızın maruz kaldığı şiddet olayları araştırılarak, bir rapor haline getirildi. Şefkat-Der, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetin Ortadan Kaldırılması İçin Uluslararası...
  4. Bir kadın bir erkeği nasıl öldürür

Sevgili melekler ,istemeden de olsa bazen erkeklere zarar verebiliyormuşuz!!!!
  5. Erkeği nasıl elde eder ve elde tutarız

erkekler Ardaşlar eğer bir erkekden hoşlanıyorsanız: ona biraz yakın biraz uzak olun diyelim ki o fenerli fener forması giyin zor durumda fırsatı değerlendirin yılmayın ona sevginizi gösterin birazda saf kız ayağına yatın herşeyi sormayın:nerdeydin ne düşünüyorsun?v.s bakışlarınız önemlidir.ani bir bakış yanlız kalma erkeklerin kaçınılma noktalarından biride: annesine iyi davranın.yemek yapın...
  6. Bir Erkeği Nasıl Etkilersin ?

bir erkeği nasıl etkilersin bir erkegi nasil etkilersin kocanızı nasıl etkilersiniz kadın ve erkek, ilişkileri, erkeği etkilemenin yolları, nasıl etkilenir, ne yapmalıyız gibi sorularınıza cevaplar burada hanımlar Biraz da biz kadınlar onların nasıl etkileneceği ve tavlanacağı konusunda bilgiler edinelim değil mi melek’lerim Erkekler kadınların gözlerini çok sever. Bunun yanında doğal...
  7. Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Lütfen cevap

Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Hanımlar sizden bir bayan olarak öneri ve bilgi tavsiye bekliyorum acaba siz, sizi beğenen erkeği nasıl anlarsınız. Yani erkekler beğeniyorsa nasıl anlaşılır? Lütfen cevap verin!
  8. 11 yaşındaki bir erkeği nasıl etkilerim

merhaba .ben 11 yaşındaki bir kızım .bir erkeğe aşık oldum. ama nasıl etkileyeceğimi bilmiyorum. düşünüyorum da belki o da bana aşık olabilir. bunu nasıl anlarım. ya da onu kendime nasıl aşık ederim. bana o kadar aşık olsun ki 1)bana kendi çıkma teklifi etmeli. 2)bana sadık olmalı 3)ilk hamleyi yapıp benimle öpüşmeli aslına bakarsanız ona geçen sene mektupla aşık olduğumu söylemiştim.ama...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kocam çok sinirli

,
  2. esim cok sinirli ne yapmaliyim

,
  3. eşim çok sinirli

,
  4. sinirli kocaya nasıl davranmalı,
  5. sevgilim çok sinirli,
  6. sinirli sevgiliye nasıl davranmalı,
  7. kocam cok sinirli ne yapabilirim,