gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Şirinlikte birinci harika çocuk odası halıları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

cocuk odası halıları şagi yatak odası halıları
    Bebeğiniz büyüdü ve ona artık bir oda yapmanız lazım.Çocuk odası hazırlamakta mobilyaların önemi olduğu kadar,odayı tamamlayıcı olan halılarda önemli.Çocuk odası düzenlerken fikir edinebileceğiniz halı modellerini paylaşak istiyorum. Oyun alanı şeklindeki halılara dikkatinizi çekmek istiyorum arkadaşlar.Bu halıları sizlere tavsiye edebilirim.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG]

3. sebnemkorkusuz

sebnemkorkusuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Harika halılar var. Zaten insan bunları gördükçe tekrar çocuk olmak istiyor. Bizde haftasonu yeğenimin odasını hazırlayacağız. Kocaman bir abla oldu kendisi artık oda istiyor. Bende kuzum için Windy Pooh'lu bir halı ve Hobby'nin Tinker Bell'li nevresim takımını aldım. Bakalım beğenecek mi?

Şirinlikte birinci harika çocuk odası halıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek odası halıları

bebek odası halıları

bebek odası halısı bebek odası halıları halı cocuk halıları 2 ) 3 ) 4 ) 5 )
  2. Çocuk Odası Halıları

Çocuk Odası Halıları

bebek odası halıları cocuk odasi halilari cocuk odası halıları çocuk halısı çocuk halı
  3. Çocuk odası halıları..

Çocuk odası halıları..

bebek odası halıları cocuk halıları cocuk odası çocuk halısı çocuk halı Melişlerim çocuklarınız bu halılarla çok eğlenicekler ..:)
  4. Bu çocuk odası halılarına bayıldımmm

Bu çocuk odası halılarına bayıldımmm

Çocuk halıları Çocuk odası halıları Çocuklar için olan ürünlere baktıkça ya çocuk olasım geliyor ya da doğurasım:) Nerde benim çocukluğum. Benim çocukluğumda bu kadar çok seçenek yoktu hiçbirşeyde. 1 tane bebeğim vardı o kadar. 2 ya 3 kıyafetim. Odam rengarenk bir oda değilde normal halısı perdesi olan bir odaydı. Ama devir değişti. Boşuna demiyoruz şimdiki çocuklar çok şanslı. Umarım kıymet...
  5. 2016 modern çocuk odası halı modelleri

2016 modern çocuk odası halı modelleri

Halılar odalarımızın en gösterişli aksesuarları arasında kendini göstermektedir. Pek çok kişinin farklı tasarım zenginlikleri ile karşımıza çıkardığı moda harikası halılar çocuk odalarında en şık versiyonları ile her gün sevenleri ile buluşmaktadır. Sizlerin beğenerek serip odalara yerleştirdiğiniz ya da yerleştireceğiniz halılar Merinos, İstikbal, Bellona, Saray halı mağazaları gibi mağazalar...

Sayfayı Paylaş