Sirkelerden nasıl kurtulurum kesin çözüm nedir?

K

Krmnilhan

Forum Okuru
Sirkelerden nasıl kurtulurum kesin çözüm nedir?

Sirkelerden nasıl kurtulurum melek kadınlar kulübü sirkelerden nasıl kurtulurum kesin çözüm forum'da.​

Kızlar valla başımız belada okuldan kızıma sirke gelmiş kaşınıp duruyordu ben de onemsemedim farkedemedim de şimdi de ben kaşınmaya başladım ben de kasininca artık ne olduğu ortaya çıktı. Sirkeler bizi bastı. Sirkelerden nasıl kurtulurum kesin çözüm nedir? Lütfen acil yardım.

Merhabalar
Canım valla sirkelerden kurtulmanın en etkili yolu eczaneden alacağın bir bit şampuanıdır. Bit sampuani ile yıkayın ve içinde bulunan sık tarak ile de taradiktan sonra bitler dokulecektir. Özellikle kuru saça uyguluyorsunuz şampuanı. Bir de sirke bir gelmesin diye lavanta yağı sürebilirsiniz çocuğunuz saçlarına bu da sirke bit gibi hasereleri engelleyecektir. Vazelinin de bit ve sirkelere iyi geldiği söylenmektedir. Ben hiç denemedim ama denemekte fayda var. Valla eskilerde gaz yağı surerlermis ama ben kesinlikle tavsiye etmiyorum tabii ki sonuçta tıpın ilerlediği bir noktada böylesine kara cahil yöntemlere başvurmuyoruz elbette:hede:

Dilerseniz aşağıdaki linkten "saç bitlerini evde kolayca temizlemenin kesin yolu" hemen inceleyebilirsiniz. Evde değişik yöntemler ile bitleri uzaklaştırabilirsiniz.

Geri