gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şiş ile Lif Örerken Püskül Nasıl Yapılır?(Video)

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lif modelleri ve yapılışı lif nasıl örülür video örnekleri ve yapılışı video modelleri videolu püsküllü Sevgili melekler evimde kullandığım liflerin azaldığını görünce lif örmek istedim.En sevdiğim lif modelleri ise şişle örülen püsküllü liflerdir.Yalnız ipi şişleri elime alınca farkettim ki bu püsküllerin nasıl yapıldığını hatırlayamıyorum.Benim gibi siz de hatırlayamıyorsanız buyrun size videolu anlatım: (Dipnot: Ben şişleri bu şekilde tutmam,aklınız karışmasın.İplerin hareketlerine dikkat ederseniz bunu tutuş şeklinize göre uygulayabilirsiniz)

Lara80 ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    İnanılmaz yararlı bir konu. Anlatımdaki güzelliğe birde videosu eklenince, bu işi sorgulayan yani araştıran kişiler için güzel bir konu olmuş. Teşekkürler.

Şiş ile Lif Örerken Püskül Nasıl Yapılır?(Video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kağıtla Şişe Kapağı Nasıl Açılır?(video)

Kağıtla Şişe Kapağı Nasıl Açılır?(video)

şişe kapağı, nasıl açılır, kağıtla şişe nasıl açılır, videosu, enteresan bilgiler, ile ilgili bilbiler burada melekler Sevgili melekler, Diyelim pikniğe gittiniz.Birkaç şişe içecek aldınız.Ama o ne?Açacağınız yok! Endişe etmeyin ,bir parça kağıt işinizi görür.Nasıl mı? İşte böyle; http://www.youtube.com/watch?v=00DWLkVLbd4&feature=related
  2. ince tığ ile lif nasıl yapılır video

ince tığ ile lif nasıl yapılır video

ince tığ ile lif nasıl yapılır video varsa yardımcı olun bana yaa örmek istiyorum.
  3. İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır?

İki Şişle Saç Örgülü Patik Nasıl Yapılır?

İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı İki şişle saç örgülü patik modeli ve yapılışı anlatımlı Havalar soğuk melekler :) Eskiler ne demiş, ayağını sıcak tut, başını serin. Biz de bu soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak, hem de gözünüze hitap edecek bir patik modeli paylaşıyoruz :) Yapılışı Öncelikle Patiğe elli ilmek atarak başlayın. beş haraşo iki düz iki ters altı düz...
  4. Resimli Video Nasıl Yapılır

Resimli Video Nasıl Yapılır

Resimli Video Nasıl Yapılır kızlar bana yardımcı olun ve Resimli Video Nasıl Yapılır anlatımını yazın şimdiden tşkler.
  5. Mısır Püskülü İle Nasıl Kilo Verilir?

Mısır Püskülü İle Nasıl Kilo Verilir?

Kilo derdi bayan ve erkekler için ortak bir sorundur. Özellikle bayanlar için bazen kabus haline gelen kilolar adına farklı diyetler uygulandığı gibi kilo verdiren karışımlar da takviye olarak içilir. Kilo vermenize faydalı doğal yollardan biri olan mısır püskülü, fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak yöntemlerden biridir. Sizler için bu yazımız da mısır püskülü ile nasıl kilo...

Sayfayı Paylaş