gebe
  1. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler

Konu, 'Kadınlar' kısmında cagla4277 tarafından paylaşıldı.

[h=1][/h] [h=1]Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler[/h]tefriciye duası
    salat-ı tefriciye fazileti

sevgili melekler biliyorsunuz yer gök dua üstüne kurulmuşturr samiimikalple açılan eller edilen dualar geriçevrilmezz
    heleki müslümanın müslümana duasıı en makbul olanıdırr mutlaka kabul olur

o nedenle sitemizde bir dua etkinliği başlatıyoruz ve sırayla sıkıntısı olana tefriciye duası okuyoruz
    şuanda sıra bende okumak isteyenler bana burdan veya chatbox tan bildirsinler kıslar asıl adım çağlayan ve (hayırlı bir evlat sahibi olmak istiyorum)o şekilde niyet ederseniz sevinirim.Hepinizden ALLAH razı olsun.

2. NAZruzgar

NAZruzgar Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    50 okudum çağlacm başlayalım biriktirmeye

3. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    ALLAH razı olsun canm çok sağol

4. tuğba8843

tuğba8843 Forum Okuru

bende duaya katılmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

5. Perihan Uz

Perihan Uz Forum Okuru

Dua yanlış Yazılmış Google da arayıncada görsellerde çıkıyo burdaki dua vebal altında kalacaksınız

Site İçinde Salat-ı Tefriciye Okutmak İsteyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuran-ı Kerim dinlemek isteyenler için site

Kuran-ı Kerim dinlemek isteyenler için site

hamileyken kuran dinlemek hamilelikte kuran dinlemek istiyorum mustafacsn: Qur'an
  2. canlarım salat-ı tefriciye için yardım edin bana

canlarım salat-ı tefriciye için yardım edin bana

4444 salatı tefriciye okuyanlar salatı tefriciye okuyanlar 4444 duasını arkadaşlarım merhaba.sizden bir ricam var yardım ederseniz çok sevinirim.bugün salat_ı tefriciyeye başliyorum.yıllardır beklediğim bir isteğim var rabbimden onun olması için niyet ettim.bildiğiniz üzere 4444 defa okunacak bu dua.siz gönlünüzden kopan sayıyı bana okursanız eminim rabbim 1000kat sevap verir size.lütfen...
  3. Salat-ı Tefriciye duasında sonuç kesin mi?

Salat-ı Tefriciye duasında sonuç kesin mi?

Tefriciye miktari nedir tefriciye miktari 4444 bundan fazla okunursa dua kabul olur mu Merhaba Sevgili Melek'ler... sitemizde zaman zaman hamile kalmak isteyen arkadaşalrımız ve dileği kabul olmasını isteyen arkadaşlarımız için okuduğumuz Salat-ı Tefriciye duası bildiğiniz gibi 4444 defa okunuyor. Peki Salat-ı Tefriciye duası 4444 defaden az ya da daha çok okunursa dua kabul oluyor mu; işte...
  4. Benim İçin Salat-ı Tefriciye Okur musunuz ?

Benim İçin Salat-ı Tefriciye Okur musunuz ?

Slm kızlar ben karen . çocuğum olmuyor . Salavatı tefriciye başladım inşallah. Yardımcı olurmusunuz lütfen arkadaşlar. Okuyan arkadaşlar sayı önemli olduğu için kaç tane okuduysanız yazarmısınız rica etsem. Allah herkesten razı olsun.
  5. salat-ı tefriciye nasıl okunur ?

salat-ı tefriciye nasıl okunur ?

Ben de salat-ı tefriciye okumak istiyorum ama usulü nasıldır bilemiyorum.Bana yardım edebilir misiniz lütfen ?

Sayfayı Paylaş