gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Siteye girilemiyooooo

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sitede ki virüs uyarısı halaa devam ediyo :S çerezlerimi de temizledim ama hala uyarı veriyo chat da görünmedi girdiğim an :S haberiniz olsun. (meloo)
    NOT : TÜM VİRÜSLER TEMİZLENDİ ÇEREZLERİ SİLİP DENERMİSİNİZ LÜTFEN GİRİLİYOR SORUN YOK ŞU ANDA

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    ÇEREZLERİ NASIL TEMİZLERİM ?
    Kullandığınız tarayıcıyı açın adres çubuğuna sitemizi yazın enterlayın
    siteye girdikten sonra ( Kİ VİRÜS OLANLAR GİREMEYECEM DİYECEKTİR ) sayfada iken
    CTRL+SHİFT+DELETE tuşlarına bastığınızda aynı anda bir pencere çıkacak
    oradan tüm geçmişin hepsini sileceksiniz ve sayfamıza yeniden giriş yapabileceksiniz.

Bilginiz olsun meleklerim.

Siteye girilemiyooooo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitem

Sitem

beni özlüyormuşsun öyle diyorlar kıs kıs gülüyormuş tuzak kuranlar sense besleyerek yalnızlığını kabul ediyormuşsun aldattığını beni soracak olursan hayli kırgınım kırgınlık bir yana bir de şaşkınım tek tek anlayarak hatalarımı sevmeye çalışıyorum yalnızlığımı işte ben böyle bir hal içindeyim aslında derin keder içindeyim bazen bilmeyerek ne yaptığımı iyi kötü güzel çirkin her biçimdeyim...
  2. Sitem etmek

Sitem etmek

Birinin sitemine maruz kalmak, onun rica ile yalvarmasına, Haklı bir gerekçeyle sitem ettiğini görmek ilahi yardım görmeye delalet eder.Kirmani'ye (RA) göre: rüyada bir kimsenin sitem ettigini gören o kimseye söz geçiremez. Rüyada sitem edilen kisi sitem edenden üstün olur. Kendisine sitem eden kimseye karsilik olarak sitem ettigini gören, fenaliga fenalik ile karsilik vermis olur. Bir devlet...
  3. sitenin rengi

sitenin rengi

açıkcası eleştirmeye hakkm varmı bilmiyorum ama sitenin bundan önceki hali daha güzeldi bence.. svmedim bu tasarımı ve konuların başlıklar altında gizlenmesini hepsi ana sayfada açık açık yazyorken daha hoştu bence kapalı olmuş bu biraz :(:(
  4. alışveriş siteleri

alışveriş siteleri

alışveriş klubu alışveriş siteleri merhaba kızlar, online alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyormusunuz güendiğiniz önerdiğiniz siteler varmı? ben en cok e bebek ten sipariş veriyorum ertesi gn kargo elime ulaşıyor ve çok memnunum

Sayfayı Paylaş