gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Sivilce Lekeleri için

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Hanımlar ne tasadüf bu tarifide Saba Tümer'de bugün gördüm :D Belki birçoğunuz izledi ama genede eklemek gerek diye düşünüyorum.

eşit miktarda öğütülmüş pirinç
    kırmızı mercimek
    kil,
    krem

bunları karıştırıyormuşuz yüzümüze uyguluyormuşuz.Daha kesin bir çözüm içinse elimizi una batırıp yüzümüzü ovalayarak az önce uyguladığımız maskeyi yüzümüzden un yardımı ile çıkarıyormuşuz.

Bu tarifi ilk kez duydum deneyen var mı daha önce

Sivilce Lekeleri için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suna Dumankaya sivilce lekeleri için öneriler

Suna Dumankaya sivilce lekeleri için öneriler

suna dumankaya sivilce lekeleri suna dumankaya sivilce lekeleri cilt sivilceli yüz Beğenerek takip ettiğimiz Suna Dumankaya'nın sivilceler ve bunlara bağlı lekeler için yapmış olduğu bir öneri makalesi sunmak istiyorum arkadaşlarım. Umarım sizlere yararı olur. MALZEMELER: 1- Zeytinyağlı Sabun 2- 1 Çay kaşığı pirinç nişastası 3- Yarım çay kaşığı karbonat 4- 1 Çay kaşığı Elma sirkesi 5- 1...
  2. Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

pembe arap kızı kremi arap kızı kremi çeşitleri renkleri kreminin çeşitleri Arkadaşlar, benimde cildimde bazen sivilceler meydana geliyor .Doktora falan gittim ama bir fayda göremedim, bir kaç tane olsada insanı tedirgin ediyor bu durum..Ama bir arkadaşımın tavsiyesiyle ARAB KIZI kremini denedim.Bir hafttada gözle görülür şekilde sivilceler kayboldu.Kuzenim kullanıyordu lekeleri için bir ay...
  3. Sivilceleri ,Akneleri ve Sivilce Lekelerini Gidermek İçin Bitkisel Çözümler

Sivilceleri ,Akneleri ve Sivilce Lekelerini Gidermek İçin Bitkisel Çözümler

oksijenli su sivilce sivilce lekelerine doğal çözümler lekelerine bitkisel çözüm çözüm kesin Her bayanın sorunlarından birisi sivilceler değilmidir? Ergenlik döneminde özellikle başlıca sorundur. Her türlü giderici yollara başvururuz. Türlü türlü maskeler, öneriler hep aklımızda bulunur. Ama bazıları bitkisel olmamasının yanısıra,cildimizi iyileştirmekten çok kötüleştiriyor. Fakat bitkisel...
  4. Geçmeyen Sivilce ve Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözüm

Geçmeyen Sivilce ve Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözüm

isveç şurubu sivilce isveç iksiri sivilce harems krem harem s krem harem Sivilce, çil, güneş lekesi veya hamilelik zamanı oluşan lekeler. Bunlar hemen herkesin başına gelmiştir. Bir şekilde eczanelerden veya bitkisel ürünlerden bazı ürünler alıp kullanmışlardır. İşe yarayıp yaramaması ayrı konu. Fakat size kesin işe yarayacak yöntemi sunacağım... Geçmeyen Sivilce ve Lekelere Bitkisel...
  5. Kırmızı sivilce lekeleri

Kırmızı sivilce lekeleri

Benim yüzümde kırmızı sivilce lekeleri var iki aydır geçmiyor 5 tane cildiyeye gittim bi fayda göremedim nolur kesin çözüm bilen varsa yardımcı olun çok kötü durumdayım psikolojim çok bozuldu

Sayfayı Paylaş