gebe
  1. elizsu44

elizsu44 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sivilceler Nasıl Yok Edilir

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında elizsu44 tarafından paylaşıldı.

Sivilceler Nasıl Yok Edilir Meselesi her yaştan insan in oldukça önemlidir nedeni cildimizi bozduklarından fiziksel görünümünde oldukça etkilerler ve hepimiz kurtulmak isteriz.
    Sivilceler için en iyi çözüm Damla Sakızlı Papatyalı Sabun dur birçok sabun üreticisinin ürün portföyünde var herhangi birini alabilirsiniz.
    Yüzünüzde ve vücudunuz da Oluşan Sivilcelerin Yok Olmasına , Aknelerin Oluşumunu Engelleme ve Giderilmesinde Etkilidir

Sivilceler için diğer bitkisel çözümler

Bir tutam biberiye otu, Bir tutam adaçayı, Saf alkol
    Bir tutam biberiye otu ve bir tutam adaçayı kaynamış suya atarak demleyim. 15 - 20 dk bekletin. Temiz bir kaba süzerek içerisine bir kahve fincanı saf alkol ilave edin ve karıştırın. 15 - 20 gün temiz bir pamukla yada bezle yüzünüze uygulayabilirsiniz

Sivilce Geçirici Krem

4 bardak gülsuyu
    2 elma (dilimlenmiş)
    2 çorba kaşığı kıyılmış rezene
    2 çorba kaşığı kıyılmış kereviz
    2,5 yemek kaşığı arpa unu
    3 yumurtanın akı
    1 tatlı kaşığı lanolin

Sivilceler Nasıl Yok Edilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah noktalar nasıl yok edilir?

Siyah noktalar nasıl yok edilir?

rüyada siyah nokta sıkmak SİYAH NOKTALAR NASIL YOK EDİLİR? Yüzünüzde siyah noktalar ve sivilceler var. Eğer tırnakla sıkarak bu ikisinden kurtulmayı düşünüyorsanız büyük hata ediyorsunuz. İşte siyah nokta ve sivilceden kurtulma yöntemi. Sivilce veya tıbbî adıyla akne, gençlerin ergenlik döneminde yaşadığı en büyük problem. En sık rastlanılan cilt problemlerinden biri olan sivilce,...
  2. Sivilceler nasıl yok edilir

Sivilceler nasıl yok edilir

Sivilceler nasıl yok edilir ? Bıktım bıktım bu sivilcelerden ne olur bana da yardım edin Sivilceler nasıl yok edilir :S
  3. Banyo Küfleri Nasıl Yok Edilir?

Banyo Küfleri Nasıl Yok Edilir?

Bu sayfa; Banyo Küfleri Nasıl Yok Edilir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ev hanımlarını canından bezdiren lekelerden biri de banyolarda yerleşen küf lekeleridir. Özellikle banyo köşelerinde ve duşakabin içlerinde meydana gelen bu küfleri önlemek elimizdedir. Bunun için aşağıdaki önerilerimize kulak verebilirsiniz.. Klozet, lavoba, duşa kabin kenarlarına...
  4. Gülüş Çizgileri Nasıl Yok Edilir?

Gülüş Çizgileri Nasıl Yok Edilir?

gülüş çizgileri, gülüş çizgileri yok etme, yüzdeki çizgiler Sevgili melekler, yıllar geçtikçe cilt yıpranır, yorulur ve artık yerçekimine, mimiklere karşı koyamaz hale gelir. Yaş geçtikçe burnumuzun köşelerinde ve ağzımızın kenarlarında can sıkıcı çizgiler oluşur. İşte bu çizgilerden kurtulabilmenin yolları nelermiş, buyrun birlikte öğrenelim... Sarkmayla nasıl baş ederiz? Derin...
  5. Et Beni Nasıl Yok Edilir?

Et Beni Nasıl Yok Edilir?

et beni nasıl alınır, et beni nasıl yok edilir,et beni kopması,et beni nasıl düşer,et beni hakkında bilgiler, Vücudun türlü türlü bölgelerinde doğuştan ya da sonradan husule gelen et benleri, ne kadar cilt sağlığını tehdit etmeyen bir sorun olsa da, görünümleri ve istenmeyen bir bölgede çıkmaları ile kişilerde psikolojik sorunlara yol açar. Hemen hemen her insanda bulunan et benleri,...

Sayfayı Paylaş