gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sivilcesiz bir cilt için kür

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sivilcesiz bir cilt için cilt için kür kürler sivilcesiz bir yüz Sivilcesiz mermer gibi bir cilt için işte size gerekli olan malzemeler ve formülün nasıl uygulanışı hakkında bilgiler Cildi pürüzsüz mermer gibi sivilceleri yok eden leke giderici. Üstelik Çok basit.
    sanki cildinize fondeten uygulamış gibi görünen bu maskeyi paylaşmak istedim .
    1 adet küçük boy patetesi rendele cig olacak
    icerisine bir yumurta akı karıştır cildinize uygula 20 25 dak sonra yıkayın.
    yüzünüz porselen gibi pürüzsüz olacak.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ayy yeni bitane cıktılar bıktım bunlardan ya her ay cıkıyolar belirli günlerde öff pöff :D

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim bunu kesinlikle deneyecgimm paylaşım için tşkler...

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

belki=) belki=(

bakın bne henüz 12 yaşındayım ama yuzumde ve sırtımda son 2 yıldır cok sivilce var ne dense her denileni uygulasamda olmuyor bana buda ıyı gelmez ise de yapmamı beklersınız teşekkürler...

Sivilcesiz bir cilt için kür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mükemmel Bir Cilt İçin

Mükemmel Bir Cilt İçin

Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş dakika bekleyin. Ardından kağıt mendille silerek temizleyin. Daha sonra sırasıyla, ılık ve soğuk suyla yüzünüzü yıkayın. Ne işe yarıyor: Kuru ve nemsiz bir cildiniz varsa bu maske sizin için...
  2. kusursuz bir cilt için temiz hava kürü

kusursuz bir cilt için temiz hava kürü

Bİr temiz hava kürü, yağlı ciitler için olduğu kadar kuru ciltler için de koruyucu bir özellik gösterir. Eğer cildiniz kuruysa… Deriniz kötü nemlendirilmiştir. Bu olay genellikle yüzeysel dolajımın yetersiz olmasından ileri gelir. Temiz havada bulunan oksijen kan dolaşımım hızlandırır, böylece deriniz geniş ölçüde su ihtiyacını gidermiş, nemlendirilmiş olur. Ama, dikkat! Rüzgar ve güneşin...
  3. sivilcesiz,lekesiz ve taptaze bir cilt için,

sivilcesiz,lekesiz ve taptaze bir cilt için,

nasmed nasmed sabun çil sil kullandım sabun kullananlar natural herbal skın mask kullananlar NASMED SABUN (KÜKÜRTLÜ+ZEYTİNYAĞLI+PEELİNG ÖZELLİKLİ) Kükürt;Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanı giderilmesinde, akneli ciltlerin hastalıklarının tedavisinde ciltdeki ölü tabakayı soyarak zararlı organizmaların ciltten arındırılmasında ve pürüzsüz bir cilt oluşumunda yardımcı olur. Zeytinyağı;...
  4. Bebek Gibi Bir Cilt İçin

Bebek Gibi Bir Cilt İçin

bebek gibi bir cilt icin bebek gibi cilt, nasıl olmalıdır, ne kullanmak gerekir, maskeler, güzellik ip uçları, bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kadifemsi bir dokunuş ve bebek gibi cilde sahip olmak için kendinize özel 15 dakika ayırmanız yeterli! Mutfağınızdaki malzemelerle kolayca hazırlayıp kullanabileceğiniz cilt bakım maskeleri cildinizi besleyip kendini...
  5. Canlı Bir Cilt İçin Öneriler

Canlı Bir Cilt İçin Öneriler

sağlıklı bir cilt için sağlıklı bir cilt için yapılması gerekenler Sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmanın yolu temizlikten geçiyor melekler :) Bu yazımızda canlı ve sağlıklı bir cilt için yapılması gerekenleri maddeler halinde sıralıyoruz :) 1-Genel yüz temizliğinde kullanılan maskelerden peeling etkisen sahip olanlar bu sayede ölü hücreleri ortadan kaldırarak derinlemesine...

Sayfayı Paylaş