gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Siyah Herzaman Her Yerde Moda

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bayanların kurtarıcı olan siyah renk her zaman moda olmuştur...Yaz kış demeden modacılar siyahı her kıyafette kullanmışlar ve bayanların beğenisini kazanmışlardır... Şimdi de sizlere siyah renkten oluşan kimi klasik kimi spor her tarza hitap eden kıyafetleri sunuyorum arkadaşlar :tik

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bayıldım yaaa çok güzel bu süppermiş bea

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

bu çok tatlııııııııı

Siyah Herzaman Her Yerde Moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gittiğin her yer yalnızlığımdır

Gittiğin her yer yalnızlığımdır

senin gittiğin her yer benim yalnızlığımdır gittin resimli aşk şiirleri resimli Şiir biter sen gidersin ne kalır geride Yağmur yağar ıslanır kipriklerim Savurur yüzüme ayrılığı şehir Bir ben yalnız kalırım şiir biterse Senin gittiğin her yerde yağmur yağar üzerime Ateş üşür acı kanatır kendini Sen yine de gidersin Silerek ardındaki ayak izlerini Bir bela olur artık yaşamak Senin gittiğin...
  2. Puantiye Her Mevsim Moda

Puantiye Her Mevsim Moda

puantiyeli elbise puantiye 2009 yaz sezonunda moda olan puantiyeli kıyafetler 2009 Sonbahar ve 2010 Kış Sezonunda da moda olacak...Bu moda akımı puantiye sevenlerin hoşuna gidecek...Her mevsim giyebileceğiniz puantiye kıyafetlerden birkaç örnek siz puantiye seven meleklerimin huzurunda :tik:
  3. Her yerde kar var...

Her yerde kar var...

karla ilgili şarkılar Daha önce hiç kar yağışını görmeyen biri olarak bu tür karla ilgili şeyleri çok seviyorum Akdeniz bölgesinde oturanlar bilirki buralara merkeze daha doğrusu kar yağmaz ancak dağlara yaylalara oda çok nadir. O yüzden bu kar gifleri çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim:)
  4. Sİyah gece kıyafetlerinde yeni moda

Sİyah gece kıyafetlerinde yeni moda

okul gecesi kıyafetleri yıl sonu balosunda ne giyilir Yaz ayları yavaş yavaş yaklaşıyor.Yaz aylarında düğün,nişan,partiler,balolar gibi eğlenceler artmaya başlıyor.Bu tür organizasyonlar genelde akşam saatlerinde yapılır ve biz kadınların en büyük telaşeside '' bu gece de ben ne giyeceğim'' sorusu oluyor. Bende bu telaşe hemcinslerimi düşünerek onlara ;özelliklede siyah olan gece kıyafetleri...
  5. Her doğru her yerde söylenirmi?

Her doğru her yerde söylenirmi?

Yalancılık ne kadar kötüyse, doğruluk da o kadar iyi, güzel ve faziletlidir. Peygamber efendimize olgunluğun alameti sorulduğunda (Doğru konuşmak ve doğrulukla iş yapmaktır) buyurdu. (İmam-ı Gazali) Sadakat [doğruluk] hakkında İslam âlimleri buyuruyorlar ki: (En güzel amel doğruluk, en çirkini de yalancılıktır.) (Dünyada doğru insan görmedim diyen; eğer kendisi doğru olsaydı, doğru olanları...

Sayfayı Paylaş