gebe
  1. meleklerim benim

meleklerim benim Forum Okuru

siyah nokta sorunu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında meleklerim benim tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar cildimde siyah noktalar oluştu herhangi bir kliniğe yada güzellik markezine falan bunlar benim bütçemi aşıyor bana evde siyah nokta temizliği hakkında işime yarayacak bilgileri paylaşırmısınız acil olursa sevinirim teşekkürlerrr melekler

siyah nokta sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siyah nokta kabusuu için

siyah nokta kabusuu için

merhaba bayanlar, benim yıllardır cilt temizliğim için kullandığım ve adeta peeling etkisi yapan bir maske tarifi vereceğim..o kadar güzel ve zahmetsiz bir maske ki yapan memnun kalıyor,ayrıca ten rengini de açıyor..özellikle burun ve çenedeki siyah noktaları söküp atıyor..VE TARİF: 1 yumurta akı 2 tatlı kaşığı süt 4 tatlı kaşığı mısır unu bu karışım katı bir kek kıvamında olacak ve yüzde 20...
  2. Evde siyah nokta maskesi hazırlama

Evde siyah nokta maskesi hazırlama

siyah noktalar için evde maske siyah nokta icin evde maske noktalar için yapılacak nokta maskesi Kızlar artık siyah noktalarınızı evde çok kolay bir maskeyle yok edebilirsiniz.İşte tarif:) Malzemeler yoğurt ve limon suyu Hazırlanışı Bir kase yoğurdun içine limon suyu ekleyip yüzünüze uyguladığınız ve 15 dk bekletiniz.Daha sonra ise yüzünüzü ılık suyla yıkayınız. Ne işe yarıyor?...
  3. siyah nokta şaşırtıcı sonuç- ben denedim benn:D:D

siyah nokta şaşırtıcı sonuç- ben denedim benn:D:D

bi çok bayanın derdi siyah nokta -ki bu bayanlar içinde ben de varım- artık beni o kadar üzmüyor:D bir çok ürün ve kür denedim faydasını görmedim ama geçenlerde kozmetik mağazasında satılan bi ürünü satın aldım adı DermoCare İNNOVA bir de üzerinde Teen yazıyor(isteyenlere resim koyabilirim). satan bayan dermatolojik ürün dedi ben de deneyeyim dedim. iyiki de denemişim 1 kullanışta yarı yarıya...
  4. sivilce ve siyah nokta

sivilce ve siyah nokta

sivilce ve siyah noktalardan bir an önce kurtulmak için ne yapmalıyım ?
  5. Evde Siyah Nokta Bandı Yapımı

Evde Siyah Nokta Bandı Yapımı

siyah nokta bandı, siyah nokta bandı yapımı, siyah nokta bandı nasıl yapılır Sevgili melekler, gerçekten de kişisel bakımımız için korkunç paralar harcamamıza gerek yok. Evde kolaylıkla ulaşabileceğimiz malzemelerden hem de bitkisel bir çok kozmetik ürününü kendimiz yapabiliriz. Yeter ki isteyelim ve araştırmaya meraklı olalım. Bu sayfamızda da pek çok kadının şikayetçi olduğu siyah nokta...

Sayfayı Paylaş