gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Siyah noktalara Hanımeli Maskesi etkili bir çözüm!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; siyah noktalara hanımeli maskesi ile ilgili bilgi vermektedir.

Siyah noktalar için maske önerinde bulunduğumuz gibi farklı arayışlarda olmayıda bırakmıyoruz. Sizlere daha doğru bilgiler sunmaya özen gösteririz bu bağlamda yeni maskemizi sizlere sunuyorum meleklerim. Bu maskenin amacı yüzümüzdeki şu benek benek görüntülerden kurtarmak. Siz de benim gibi siyah noktalardan yana dertliyseniz hanımeli maskesini uygulayın meleklerim, etkisini anında hissedeceksiniz zaten :D

İki avuç hanımeli çiçeği, bir tutam gelincik kurutularak toz haline gelinceye kadar ufalanır. Çırpılmış yumurta akı, bir çorba kaşığı sarımsak suyu, bir tatlı kaşığı domates suyu ilâvesi ile ya*pılan karışım nebati yağ ile birlikte yoğrulur. Hazırlanan karışım bir kaba konarak kaynar su içinde macun kıvamına gelinceye ka*dar karıştırılarak pişirilir. Yüz kısmına yumuşak bir fırça ile sürü*len hanımeli güzellik kremi, yüzdeki siyah yağ beneklerinin iza*lesinde etkin yarar sağlar. Bu küre en az on beş gün devam edil*melidir.

Siyah noktalara Hanımeli Maskesi etkili bir çözüm! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah Yağ Beneklerinin Giderilmesi İçin Hanımeli Maskesi

Siyah Yağ Beneklerinin Giderilmesi İçin Hanımeli Maskesi

İki avuç hanımeli çiçeği, bir tutam gelincik kurutularak toz haline gelinceye kadar ufalanır. Çırpılmış yumurta akı, bir çorba kaşığı sarımsak suyu, bir tatlı kaşığı domates suyu ilâvesi ile ya*pılan karışım nebati yağ ile birlikte yoğrulur. Hazırlanan karışım bir kaba konarak kaynar su içinde macun kıvamına gelinceye ka*dar karıştırılarak pişirilir. Yüz kısmına yumuşak bir fırça ile sürü*len...
  2. Siyah Noktalara Yulaf Maskesi

Siyah Noktalara Yulaf Maskesi

Siyah noktalar hepimizin başbelasıdır...Kurtulmak için her yola başvururuz...Size sunacağım yulaf maskesi siyah notktalarınız için kesin çözüm olacak melekler... İşte en kolay siyah nokta çözümü yulaf maskesi :tik: Yulaf maskesi ile siyah noktalardan kurtulun yulaf ezmesi, cildin derinlemesine temizlenmesi ve siyah noktaların yok edilmesini sağlayan bir maskedir. Bu maske ayrıca cildin...
  3. Siyah noktalar için çözüm öneileri

Siyah noktalar için çözüm öneileri

siyah noktalardan kurtulmanın yolları siyah noktalar için çözüm Siyah noktalar... günümüz genç.lerinin ve bir çok yetişkinin görsel sorunları arasında yer alır ve çoğu zamanda ruhsal sorunlara neden olabilir. Lakin siyah noktalar kabus değildir Melek'lerim. En azından bizim şimdi vereceğimiz siyah noktalardan kurtulmanın yolları çözümlerinden sonra kabus olmayacak :) Siyah noktalar...
  4. Siyah Noktalara Karşı Yulaf Maskesi

Siyah Noktalara Karşı Yulaf Maskesi

yulaf maskesi cilt maskeleri siyah noktalara karşı Özellikle yağlı ciltler için büyük sorun haline gelen siyah noktalar çirkin bir görüntüye sebebp oluyor melekler . Ergenlik döneminde daha sık karşılaşılan bu durumlar için cilt temizliği büyük önem taşıyor. Çünkü bildiğiniz gibi siyah noktalar cilt gözeneklerini tıkayan kir ve pislik nedeniyle oluşuyor. Bunun için temizlik şartını başta...
  5. siyah noktalara acil çözümü olan var mı

siyah noktalara acil çözümü olan var mı

Çok kısa süre sonra bir doğum gününe katılmak istiyorum ve benim için çok önemli ama şu siyah noktalarım beni deli ediyor. Kısa bir sürede siyah noktalara çözüm bulabilen var mı. Varsa ne olur yazsın :(

Sayfayı Paylaş