gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

siz çok şey ifade ediyorsunuz.....

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Bir anı bir şarkı kıvılcımlandırabilir. Bir hayali bir çiçek uyandırabilir Bir ağaç ormanı başlatabilir
    Bir kuş ilkbaharı müjdeleyebilir.
    Bir gülümseme bir arkadaşlığı başlatabilir
    ...Bir tokalaşma bir ruhu canlandırabilir
    Bir kelime bir amacı belirleyebilir
    Bir oy bir ulusun yaşamını değiştirebilir
    Bir gülüş sıkıntıyı alt edebilir
    Bir adım her yolculuğu başlatabilir.
    Bir umut ruhlarımızı aydınlatabilir
    Bir dokunuş şefkati anlatabilir.
    Bir kalp neyin doğru olduğunu bilebilir.
    Bir tek insan farkı yaratabilir

O yüzden
    "ben olsam ne olur, olmasam ne olur" demeyin .
    Siz çok şeyi ifade ediyorsunuz

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

teşekkürler çok katılıyorum :):)

siz çok şey ifade ediyorsunuz..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz.Muhammed Sizin icin Ne ifade Eder?

Hz.Muhammed Sizin icin Ne ifade Eder?

Bir sempozyumda, Akbar Ahmed'e Amerikalılar soru soruyorlar. O da meseleyi, Hz. Muhammed Aleyhisselam'ı, Müslümanların nasıl bir aşk ve muhabbetle O'nu sevdiklerini, Danimarka'daki karikatür krizinin Müslümanları ne kadar rencide ettiğini anlatmaya çalışıyor ve bu hissiyatı ifade edecek kelimeleri bulmakta büyük sıkıntı çekiyordu. Birden salonda oturanlardan bir Türk gencine gözü ilişti......
  2. İşte Rüyalarımızı Süsleyen Renkler Neyi İfade Ediyormuş....

İşte Rüyalarımızı Süsleyen Renkler Neyi İfade Ediyormuş....

Rüyada Görülen Renkler Rüyada Görülen Renkler Neyi İfade Ediyor Rüyalarımız bizi kimi zaman sevindiren kimi zaman da kan ter içinde uyandıran merakla tabirlerini incelediğimiz rüyalarımızın içindeki gördüğümüz renklerin anlamları nelerdir merak ettiniz mi? İşte rüyada görülen renklerin anlamları.... Rüyamızdaki Renkler Neyi İfade Ediyor? Bilinçaltımız düşlerimiz aracılığıyla bize...
  3. Rüyada Adam Öldürüp Hapse Girmek Ne Anlam İfade Ediyor ?

Rüyada Adam Öldürüp Hapse Girmek Ne Anlam İfade Ediyor ?

Rüyada Adam Öldürmek Hapse Girmek Ne Demektir Rüyada Adam Öldürmek Hapse Girmenin Anlamı Bir önce ki konumuzda paylaştığımız rüyada adam öldürmek kan görmek konumuzun ardından bu sayfamızda da Rüyada Adam Öldürmek Hapse Girmek Ne Demektir merak eden ve öğrenmek isteyen meleklerimiz ve de sayın misafirlerimiz için Rüyada Adam Öldürmek Hapse Girmenin Anlamı ile sizlerleyiz......
  4. En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

Kıslar herkesin eğlence anlayışı farklıdır mesela ben eşimle balkondan halı silkelerken çok eğleniyorum çünkü beni dinlemiyo ve bitürlü aynı anda silkeleyemiyoruz komedi oluyoruz bu sadece küçük eğlencelerimizden biri ya sizlerin en çok eğlendiğiniz zaman nedir???:A

Sayfayı Paylaş